Dále doporučujeme, všeobecné informace zdarma

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Super online kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste super online kvízy. Mj. na webu naleznete testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: nadpřirozené osoby, křesťanství, Spisovatelé a básníci, záliby, přezdívky, zločin a právo, věda, poruchy, žurnalisté a novináři, hanlivé až sprosté přezdívky, státní správa, lékařství, národnost, politika, herectví, herci a herečky, filozofie, osobnosti, psychologie, umělci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, politici, rodinné vztahy, vlastnosti, profese a zaměstnání atd.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Kliparty pro dokumenty

Nejen pro grafiky zde máme Kliparty pro dokumenty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, ženy a dívky, sport, ptáci, jídlo a nápoje, věda, smajlíci a emotikony, mapy, květiny, dopravní prostředky, nástroje a přístroje, zvířata, rostliny, auta, hmyz, stavby, náboženství, halloween, zelenina, láska, nápoje, osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Klíčová slova: info, pro dospělé, Obrázky na PC ke stažení, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Fotografie topmodelek, multimédia, Vlajky spojených států amerických, weby, Juventus Football Club SpA - włoski klub piłkarski, URL, Obrázky a kliparty zdarma, Vlajky měst České republiky, Vlajky amerických států USA

Obrázky a kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky a kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, láska, halloween, Vánoce a Advent, hudba, mapy, květiny, věda, muži, hmyz, nástroje a přístroje, přístroje, symboly, nápoje, zvířata, osobnosti a lidé, rostliny, náboženství, ženy a dívky, jídlo a nápoje, smajlíci a emotikony, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby atd.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Keywords:Pozadí na plochu PC, Stručný slovník pojmů a termínů, Kliparty pro dokumenty, Super free web games zdarma, Lady Gaga, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Životopisy slavných osobností, Luis Suárez, Biografie slavných osobností, počítače, Hry pro nejmenší online

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: záliby, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, nadpřirozené osoby, profese a zaměstnání, věda, osobnosti, státní správa, filozofie, žurnalisté a novináři, zločin a právo, podnikání a podnikatelé, umělci, školství, sport, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, historie, národnost, rodinné vztahy, vlastnosti, přezdívky, Spisovatelé a básníci, lékařství atd.

Informace, všeobecné informace zdarma

Fóry, fórky, vtipy, černý humor, frky, vtipné texty

Potřebujete se naladit? Fóry, fórky, vtipy, černý humor, frky, vtipné texty. vám pozvednou náladu. Vtipy z kategorií O zvířátkách, O důchodcích, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O Němcích, Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O Somálcích, O Windows, Vtipy o policajtech, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O ženách, Vtipy o Bohu, O ekonomech, O gayích a homosexuálech, O manželství, O mužích, Vtípky o blondýnkách, Frky ze života apod.

Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR

Setkali jste se s krajskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR. Vybrat můžete regionální vlajky nejen krajů ČR, ale i vlajky krajů České republiky, rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie atd.

Nejlepší školní testy a kvízy

Zkuste nejlepší školní testy a kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: online testy a kvízy, Matematické testy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, zeměpisné testy a kvízy atd.

Klíčová slova: humor, Přehled zkratek a akronymů, cestování, Cestování po ČR a Evropě, Onlinovky zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný slovník pojmů a termínů, Wallpapers na plochu PC zdarma ke stažení, F, A, zdroje informací, B

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Faraon, Vrah, Stoletá válka, Rakušan, Fotograf, NHL, Ministr zahraničí, Dabérka, Scénárista, Country, Trest smrti, Prezidenti ČR, Podnikatel, Sebevražda, Ekonom, Poslanec, Slovenští prezidenti, Vražedkyně, Renesance, Kněz, Ministři, Egypt, Prezident, Prezidenti USA, Generalissimus, Císař, Sochař, Komunista, Američan, Philadelphia Flyers, Zpěvák, Olympijský vítěz, Producent, Lord, Rock ‚n‘ Roll, Básníci apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Síť, všeobecné informace zdarma

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Znalost státních symbolů a vlajek států a zemí světa je při cestování docela důležitá. Je opravdu trapas, Faux pas, pokud jste v zemi a nepoznáte její vlajku. Připravili jsme pro vás několik obrázků státních a městských vlajek, se kterými se můžete při cestování setkat. Další obrázky vlajek naleznete v příslušných odkazech.

Superhry a hry online zdarma

Doporučujeme superhry a hry online zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Závodní moto hry, Postřehové, Logické, Sportovní, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Klíčová slova: Superhry a hry online zdarma, webovky, odkaz, Blahopřání k MDŽ, Tapety na plochu PC, zábava, F, Karl Marx, Adam Smith, kuriozity, Vánoční magazín, Adventní magazín

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Životopisy slavných osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Pak zkuste Životopisy slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií sportovci a sportovkyně, zločinci a vrazi, režiséři a scénáristé, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Faraon, Vrah, Stoletá válka, Rakušan, Fotograf, NHL, Ministr zahraničí, Dabérka, Scénárista, Country, Trest smrti, Prezidenti ČR, Podnikatel, Sebevražda, Ekonom, Poslanec, Slovenští prezidenti, Vražedkyně, Renesance, Kněz, Ministři, Egypt, Prezident, Prezidenti USA, Generalissimus, Císař, Sochař, Komunista, Američan, Philadelphia Flyers, Zpěvák, Olympijský vítěz, Producent, Lord, Rock ‚n‘ Roll, Básníci apod.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Ftipy, vtipné texty, vtípky, kameňáky, vtipy, černý humor

Potřebujete se uvolnit? Ftipy, vtipné texty, vtípky, kameňáky, vtipy, černý humor. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, Frky ze života, O Slovácích, O Windows, O Chucku Norrisovi, O ženách, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, O manželství, O škole, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O Somálcích, Vtipy o policajtech, O důchodcích, O gayích a homosexuálech, Frky, vtipy, vtípky, O mužích, Vtipy o Pepíčkovi, O zvířátkách, O Němcích apod.

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v naší vlasti? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií dopravní zařízení, zahraniční značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní jiné dopravní značení apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, země Afriky, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, Antarktidy, země střední Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky apod.

Hledáte tipy na přání k narozeninám? Spřátelené internetové stránky nabízí stovky přáníček rozdělených do kategorií jako přání pro děti, narozeninová blahopřání pro muže atd.

Klíčová slova: doporučujeme, Přehled přípon a koncovek souborů, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Webové online hry zdarma, M, Obrázky na plochu, zdarma, Dopravní značení, linky, Vlajky států světa, zeměpis, volný čas, Omalovánky - dinosauři, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Čeho se bojí teplouši?: Čeho se nejvíc bojí teplouši? Zimnice.

Proč mají teplouši rádi ráno? Milují buzení.

Když Tě holka nemá ráda, stačí prdel kamaráda.

Další odkazy:

Romulus Remus
Naše tipy na zajímavé stránky
Chelsea Football Club
Tipy na zajímavé weby
Fotografie topmodelek
Doporučené internetové odkazy
Lady Gaga
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Kam na výlet?
Linky na partnerské weby
Vlajka Tongy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.