Naše tipy, cestování, hry, zábava

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Doporučené odkazy, cestování, hry, zábava

Přát se může nejenom k svátku nebo narozeninám, ale i k odchodům k odchodu ze zaměstnání nebo odchodu do penze

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Klíčová slova: odkazy, Tapety na plochu počítače, V, kuriozity, Pozadí s vlajkami na plochu, webovky, odkaz, cestování, Jmenovky na dárky k vytištění, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, F, multimédia, Online hry zdarma

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako osobnosti a lidé, zvířata, věda, hmyz, sport, halloween, Vánoce a Advent, hudba, náboženství, ženy a dívky, rostliny, květiny, auta, muži, Velikonoce, velikonoční kliparty, stavby, nástroje a přístroje, ovoce, přístroje, smajlíci a emotikony, ptáci, mapy, láska atd.

Webové html5 hry zdarma

Vyzkoušejte webové html5 hry zdarma Jednotlivé položky jsou přehledně rozdělené do kategorií: Strategie, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, Velikonoční hry, Logické, Střílečky, parkování - parkovačky, Klasické, Stolní hry a deskovky, Vánoční online hry, Sportovní, Pro dívky, Karetní, Závodní, Oddechové a podobně.

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

World wide web, internet, cestování, hry, zábava

Ftipy, fórky, kameňáky, fóry, anekdoty, černý humor

Chcete se pobavit? Ftipy, fórky, kameňáky, fóry, anekdoty, černý humor. vás dostanou. Vtipy z kategorií Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O Windows, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, O Chucku Norrisovi, O Němcích, Frky, vtipy, vtípky, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, O škole, Frky ze života, Vtipy o Bohu, O Slovácích, O Somálcích, O důchodcích, O manželství, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o cikánech apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky, Matematické testy, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, zeměpisné testy a kvízy atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií psychologie, podnikání a podnikatelé, fikce a fantasy, státní správa, filozofie, historie, nadpřirozené osoby, herectví, herci a herečky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, politika, poruchy, rodinné vztahy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, křesťanství, přezdívky, školství, profese a zaměstnání, žurnalisté a novináři, umělci, hanlivé až sprosté přezdívky, mytologie, politici, záliby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství atd.

Keywords:zadarmo, Státní vlajky států světa, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Státní prapory všech zemí, Obrázky k svátku, texty k jmeninám, Přehled zkratek a akronymů, pro děti, Dopravní značky, Vánoční zvoneček, Super online flash hry, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, hyperlinky

Státní prapory všech zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech zemí. V této jedinečné sbírce naleznete země střední Asie, státy Střední Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země východní Asie, země Severní Ameriky, Antarktidy, státy jižní Ameriky apod.

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se doba adventní? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Tak vyzkoušejte Online adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční všehochuť atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Dia, Linux, Strom, Ohňostroj, Vánoční trhy, Desktop, Striezelmarkt, Přání, SMS, Milka, Patchwork, Pro děti, Vánoční stromeček, Filmy, Skleněné ozdoby, Křesťanství, Mrazík, Květiny, Smrk, Vykrajovátka, Nový rok, Vánoční stromek, Kinder, Jídlo, Bůh, Vánoční filmy, Silvestr, Popelka, Santa, Lego, Jingle Bells apod.

Moudra, přísloví, hlášky, rčení, výroky, aforismy, myšlenky

Citáty slavných, Moudra, přísloví, hlášky, rčení, výroky, aforismy, myšlenky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o manželství, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o smrti, citáty o nenávisti, citáty o rozumu, citáty o zlu, citáty o ženách, citáty o dobru, citáty o lásce, citáty o bohatství, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o kráse, hlášky o alkoholu, citáty o neštěstí, citáty o životě, citáty o přátelství, citáty o zdraví, citáty o penězích od různých známých osobností.

Internet, síť, cestování, hry, zábava

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Klíčová slova: URL, Webové online testy zdarma, weby, Tapety, wallpapery na plochu PC, Super online hry zdarma, Obrázky na PC, Obrázky zdarma, Obrázky a kliparty nejen na plochu PC, zeměpis, internet, Onlinovky zdarma, webové stránky

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Síť, cestování, hry, zábava

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: náboženství a křesťanství, psychologie, hardware, chemie, nástroje, lékařství a medicína, různé, účetnictví, cestování, technika, věda, zkratky, ekonomie a ekonomika, politika, materiály, příroda, bankovnictví, nápoje, rostliny, sport, software, jídlo, zločin a právo, počítače atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v Česku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, informativní provozní značení, značky upravující přednost, zákazové dopravní značení, příkazové dopravní značky apod.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Dnes už nemusíte chodit do papírnictví pro papírové omalovánky. Můžete si je totiž vytisknout přímo z vaší tiskárny. Navštivte web obsahující více než 200 omalovánek k vytisknutí zdarma a nechte vaše děcka ukázat co umí s pastelkama, křídou nebo vodovkami. Vybarvit mohou například princeznu, robota nebo pohádkového draka. Vše samozřejmě zdarma a bez jakékoliv registrace.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, tipy, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Panama, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, F, pro dospělé, Přání k svátku, Životopisy osobností, Webové online testy zdarma, Pozadí na PC

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Náš tip, cestování, hry, zábava

Stahujte romantické tapety na plochu tabletu, počítače nebo chytrého telefonu. Na výběr máte z mnoha pěkných tapet - např. západu slunce nebo populární vodopád s duhou.

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Arizona, Severní Dakota, New York, Utah, Georgie, Iowa, Delaware, Rhode Island, Texas, Indiana, Colorado, Tennessee, Jižní Karolína, Wyoming, Connecticut, Nevada, Wisconsin, Arkansas, Alabama, Kalifornie, Aljaška, Minnesota, Nebraska, Kentucky, Západní Virginie, Vermont atd.

Znáte vlajky měst ČR? Například vlajka Hradce Králové, vlajka Litoměřic nebo vlajka Litvínova?

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: internetové domény 1. řádu, vojenské hodnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, hudební zkratky, geocaching, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, obecné zkratky, státy usa, mezinárodní organizace, měny, země EU, týmy NHL, úřady a ministerstva apod.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dodatkové tabulky, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, zahraniční značky, informativní směrové dopravní značky apod.

Klíčová slova: Kliparty zdarma, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Dopravní značení, Online web Hry zdarma bez registrace, linky, Poker online, A, humor, Online adventní magazín, Online hry zdarma, Vlajky států USA, M, Recepty na vánoční cukroví a další pokrmy,

Několik fórů na závěr. Vtip Klíčový svědek: Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Dostaneš to jen přes mojí mrtvolu.

Blondýnka si v letadle sedne k oknu. Za chvilku přijde takový fešácký chlapík a říká: "Promiňte slečno, ale toto sedadlo je moje...." Blondýnka na to: "Dej si odpich mladej, takový blbý finty znám, tak neotravuj!!!" Chlapík pokrčí rameny a prohodí: "No tak si s tím Boeingem startuj sama, krávo!!!"

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Hazard games
Doporučené odkazy
Stahujte zdarma adventní obrázky a kliparty
Naše tipy
Křesťanství a jejich vztah k Vánocům
Zajímavé internetové odkazy
Ozdoba
Partnerské weby

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat