Naše tipy, cestování, počítače a internet

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Biografie slavných osobností - online biografie, životopisy osobností

Sháníte informace o nějaké známé osobnosti? Potom navštivte Biografie slavných osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, podnikatelé a obchodníci, vojáci, generálové, válečníci, zpěváci a zpěvačky, významné osobnosti, sportovci a sportovkyně, herci a herečky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Ital, New Jersey Devils, Trest smrti, Skladatel, Avangard Omsk, Komik, Poprava, Philadelphia Flyers, Česká královna, Státník, Slovák, Atentát, Básník, Prezidenti, Imitátor, Podnikatel, Zavražděn, Ministři, Boston Bruins, AIDS, Sochař, Historik, Druhá světová válka, Mim, Poslanec, Vojevůdce, Český slavík, Francie, Voják, Žijící, Charta 77, Angličané, Filozof, Továrník, Olympijský vítěz, Pedagog apod.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Zde naleznete například vlajky států Pensylvánie, Maine, Alabama, Arkansas, Kansas, Havaj, Connecticut, Massachusetts, Iowa, New Jersey, Nevada, Tennessee, Georgie, Severní Karolína, Aljaška, Minnesota, Jižní Dakota, Louisiana, Delaware, Montana, Kentucky, Jižní Karolína, Wisconsin, New York, Texas, Illinois atd.

Informace o Chorvatsku. Turistika (národní parky, Plitvická jezera, Krka). Anglicko-chorvatský slovník.

Doporučené odkazy, cestování, počítače a internet

Vlajky měst a obcí České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst a obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Jihočeský kraj apod.

Nej hry online

Zkuste nej hry online. V této jedinečné sbírce naleznete Karetní hry, Závodní moto hry, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Sportovní, Akční hry, Strategie, strategické hry, Logické, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: lékařství a medicína, materiály, školství, věda, filozofie, nástroje, sport, hardware, náboženství a křesťanství, psychologie, ekonomie a ekonomika, rostliny, fyzika, software, cestování, počítače, zločin a právo, nemoce, jídlo, účetnictví, nápoje, různé, bankovnictví, technika atd.

Klíčová slova: cestování, Full HD pozadí na PC, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, internetové stránky, Velikonoční textová blahopřání, Nej hry online, weby, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Přání k svátku podle jmen, humor, M, Stručný slovník pojmů a termínů, info

Nejlepší online hry zdarma

Zkuste nejlepší online hry zdarma . V této jedinečné sbírce naleznete Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Omalovánky, Vzdělávací a výukové hry, Letecké simulátory, Sportovní gamesy, Akční gamesky, Hannah Montana, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Adventury, Farmářské hry, online html5 hry, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Deskovky, Oblíkačky apod.

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. V této jedinečné sbírce naleznete státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, země Afriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, země jižní Asie apod.

Síť, cestování, počítače a internet

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Keywords:Vánoční web, hyperlinky, zdroje informací, Wallpapery na tablet, Kalkata, školství, Free game online hry, počítače, Sexy Jessica Biel, pro děti, Kliparty zdarma ke stažení, č

Omalovánky online pro děti zdarma. Stovky obrázků k vybarvení přímo ve vašem prohlížeči. Mnoho kategorií jako dinosauři, pohádky, koně, zvířátka apod.

Obrázky na plochu počítače - full HD tapety na PC zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Obrázky na plochu počítače. vhodné pro ultrabook, počítač, PC, mobil, tablet, smartphone, mobilní telefon, obrazovka počítače, phablet, notebook, displej a pro operační systémy Windows Me, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS, Windows 10 Mobile, Windows 10, Chrome OS, Java ME, Microsoft Windows 8, Windows 95, Linux Mint, Windows NT. Tapety na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: Velikonoce - velikonoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, hudební tapety, operační systémy, Windows, budovy a stavby, voda a bubliny, 3D a Abstraktní, zvířata, sportovní pozadí, noční města, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, auta, jídlo a nápoje, květiny, kytky, letadla, moře, oceány, pláže, dopravní prostředky. Zvolit si můžete z velikostí 800x1280, hi res 2560x1920, 800x600, 1600x900, 1920x1080 Full HD, 2560x1440, 768x1024, 1024x768, 1280x800, 854x480, 1200x1920, 1440x2560, 360x760, 1600x1200, 1024x600, 1366x1024 atd.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Informace, cestování, počítače a internet

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Klíčová slova: zdarma, K, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Obrázky krásných sexy žen., Městské a obecní prapory obcí ČR, Slovník pojmů Co je to?, volný čas, Narozeninová přání a přáníčka, Vlajky měst a obcí České republiky, Seznam vlajek amerických států, webovky, K

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Adventury, Sportovní hry, Karetní hry, Hry pro děti, Logické hry, Animace, Střílečky, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Strategie a tak dále.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Online životopisy, biografie - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Protektorát, Prezident, Manýrismus, Atentát, Němci, Komik, Komunista, Archivář, Básníci, Orlík, Čeští králové, Politik, Vojevůdce, Faraon, Generalissimus, Renesance, Francouz, Překladatel, Závodník, Francie, Antropolog, Dramatik, KSČ, Máj, Továrník, Životopis, Druhá světová válka, Vražedkyně, Slováci, Olympijský vítěz, Čech, Herec, Boston Bruins, Imitátor, Egypt, Svatý apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Vžijte se do role Spidermana - pavoučího muže v nové onlinovce. Hra Spider Man je k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Free game online hry

Zkuste free game online hry Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Střílečky, Animace, Hry pro děti, Pro dívky, Adventury, Logické hry, Postřehové hry, Stolní a deskové hry, Karetní hry, Sportovní hry, Strategie, Brutální krvavé hry, Relaxační hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče a tak dále.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Wallpapery na tablet - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Wallpapery na tablet. lze použít v notebook, obrazovka počítače, počítač, tablet, monitor, ultrabook, displej, mobilní telefon, smartphone, phablet, PC a pro operační systémy OSX, Windows Me, Linux Xubuntu, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 8, Windows 10 Mobile, Android, Windows 95, Slackware, Java ME, Mac. Pozadí na plochu PC jsou rozdělené kategorií: 3D a digitalní abstraktní tapety, sportovní wallpapery, free wallpapers, oceán, moře, pláže, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, sportovní a závodní auta, fantasy, armáda, válka, zbraně, ptáci, Formule 1, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, velkoměsta a noční život, tenisté a tenistky, květiny, flóra, stromy. Mnoho verzí a velikostí jako širokoúhlé 1366x768, 1280x768, 3200x1800, 1920x1080, 320x568, 1440x2560, 1280x800, 1366x768, 375x667, 1600x1200, 2560x1600, 360x720, 1536x2560, 3200x1200, 1920x1440, 800x600 atd.

Klíčová slova: doporučujeme, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, URL, Omalovánky - dinosauři, zadarmo, Přehled státních vlajek států světa, Státní prapory států světa, Vlajky států střední Ameriky, kuriozity, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, Obrázky zdarma

Nej hry online

Všem hráčům doporučujeme nej hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Pro dívky, Hry pro dva hráče, Stolní a deskové hry, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Postřehové hry, Adventury, Sportovní hry, Karetní hry, Hry pro děti, Logické hry, Animace, Střílečky, Brutální krvavé hry, Bojové hry, Strategie a tak dále.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku? Nevíte co znamená slovo benchmark? Nejen definici pojmu benchmark najdete ve ve stručném encyklopedickém slovníku pojmů, hesel a termínů.

Online životopisy, biografie - online biografie, životopisy osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak vyzkoušejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, významné osobnosti, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, vojáci, generálové, válečníci, herci a herečky, zpěváci a zpěvačky, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Protektorát, Prezident, Manýrismus, Atentát, Němci, Komik, Komunista, Archivář, Básníci, Orlík, Čeští králové, Politik, Vojevůdce, Faraon, Generalissimus, Renesance, Francouz, Překladatel, Závodník, Francie, Antropolog, Dramatik, KSČ, Máj, Továrník, Životopis, Druhá světová válka, Vražedkyně, Slováci, Olympijský vítěz, Čech, Herec, Boston Bruins, Imitátor, Egypt, Svatý apod.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky . Mj. na webu naleznete parkování - parkovačky, Klasické, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Pro dívky, Velikonoční hry, Karetní, Bojové online gamesy, Oddechové, Střílečky, Závodní, Logické, Strategie a podobně.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Textová přání ke kulatým narozeninám naleznete na těchto webových stránkách.

Seznam vlajek amerických států

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Seznam vlajek amerických států. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Kentucky, Florida, Iowa, Jižní Dakota, New Hampshire, Montana, Kalifornie, Wisconsin, Georgie, Louisiana, Kansas, Delaware, Arizona, Illinois, Západní Virginie, Nevada, Severní Karolína, Massachusetts, Maine, Colorado, Maryland, Connecticut, Indiana, Rhode Island, Severní Dakota, Nebraska atd.

Klíčová slova: Online životopisy, biografie, zajímavosti, zeměpis, multimédia, výukové pomůcky, Vlajka Trinidadu a Tobago, M, Seznam zkratek a akronymů, Nejlepší online hry zdarma, Super online kvízy, Nejlepší hry pro dívky, Biografie slavných osobností, Hanoj city, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Blondýna a pitbull: Kynologie: Jaký je rozdíl mezi blondýnkou v přechodu a pitbullem? .... Rtěnka.

Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

„Kterou rukou si utíráš zadek, pravou nebo levou?“ „Levou.“ „Tak to já používám toaletní papír.“

Další odkazy:

Iran
Doporučené internetové odkazy
Chelsea Football Club
Doporučené odkazy
Die Associazione Calcio Milan S.p.A - A.C. Milan
Tipy na zajímavé weby
Luis Suárez
Odkazy na partnerské weby
Historie cestování
Odkazy na užitečné webové stránky
Antistresové omalovánky pro dospělé

Děkujeme vám za vaši návštěvu.