Naše tipy, volný čas a zábava

Na této stránce Vám předkládáme seznam užitečných odkazů na weby které byste měli určitě navštívit. Naleznete zde zajímavé stránky nejen našich partnerů, které se zabývají stejným ale i jiným tématem (jako tyto web stránky.

Wallpapery na tablet - pozadí na plochu počítače

Máme pro Vás tip! Zkuste Wallpapery na tablet. doporučujeme pro displej, mobil, obrazovka počítače, phablet, tablet, ultrabook, smartphone, PC, počítač, monitor, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 10, Linux Fedora, Windows NT, Windows 10 Mobile, Slackware, Apple iOS (iPhone), OSX, macOS, Lubuntu, Microsoft Windows 8, FreeBSD. Pozadí na PC zdarma ke stažení jsou rozdělené kategorií: sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, free wallpapers, vesmír, kosmos, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, květiny, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, zvířata, fantasy, motorky, armáda, válka, zbraně, ptáci, flóra, stromy, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, nature - příroda. Zvolit si můžete z velikostí 1366x1024, 412x846, 1280x1024, 3200x1200, 1440x900, 2560x1920, 640x480, 1080x1920, 1680x1050, 1280x854, 2560x2048, 1536x2560, 2048x1080, 375x667, 1600x900, 1600x1200 atd.

Klasické textové vtipy roztříděné do kategorií blondýnky, o policajtech, o Chucku Norrisovi, o tchýních nebo o Somálcích, vtipné hádanky a další.

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Doporučené odkazy, volný čas a zábava

Pokud cestujete pomocí individuálního dopravního prostředku (automobil, motorka, jízdní kolo) po silnicích nebo cyklostezkách, měli byste se před odjezdem seznámit s vyhláškou a dopravními značkami platnými v dané zemi. Hlavní rozdíly budou v maximálních povolených rychlostech na silnicích a dálnicích nebo v jejich zpoplatnění. Nicméně i zahraniční silniční dopravní značky se mohou lišit především barvami značek.

Prapory všech zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Prapory všech zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, země jižní Asie, ostrůvky Oceánie, země střední Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy, země Afriky apod.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Klíčová slova: cestování, webové stránky, Přehled zkratek a akronymů, Slovník pojmů Co je to?, Netradiční dárek k Vánocům, doporučujeme, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Tapety na PC zdarma ke stažení, Athletic Club, Stručný slovník pojmů a termínů, Wallpapery na tablet, Pozadí na PC ke stažení, linky

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

úsloví, aforismy, přísloví, bonmoty, hlášky, moudrosti, myšlenky

Citáty slavných, úsloví, aforismy, přísloví, bonmoty, hlášky, moudrosti, myšlenky, . Naleznete zde citáty o nenávisti, citáty o zdraví, citáty o člověku, citáty o štěstí, citáty o lásce, citáty o přátelství, citáty o svobodě, citáty o bohu, citáty o ženách, moudra o dětech, citáty o smrti, citáty o bohatství, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o manželství, citáty o lži, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o odvaze, citáty o penězích od různých známých osobností.

Malé děti potřebují zabavit? Ale jak? Co zkusit třeba tištěné omalovánky? Nemusíte pro ně běžet do papírnictví, můžete je vytisknout na vaší tiskárně. Na výběr máte mnoho motivů od jídla přes zvířátka až po autíčka.

World wide web, internet, volný čas a zábava

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Online adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom navštivte Online adventní magazín. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční přání, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, materiály ke stažení, vánoční stromeček, vánoční filmy, vánoční zábava, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Píseň, Láska nebeská, Dárky, Bramborový salát, Vánoční tapety, Adventní kalendář, Václavské náměstí, Písnička, Keramika, Zdraví, Květiny, Milka, Obrazovka, Text, Sám doma, Strom, Santa Claus, Schleich, Křesťanství, Adventní věnec, Osvětlení, Atmosféra, Štěstí, Skleněné ozdoby, Pro děti, Popelka, Tiskárna, SMS, Vánoční koledy, Anděl, Windows apod.

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Potom zkuste Vše o Vánocích. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční zábava, adventní všehochuť, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční dekorace atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Křesťanství, Jingle Bells, Osvětlení, Mrazík, Recepty, Vánoční punč, Koledy, Adventní věnec, Vánoční hvězda, Santa Claus, Vánoční světýlka, Vánoční trhy, Osvětlení do oken, Ohňostroj, Drážďany, Samolepky, Tichá noc, Smrk, Jezulátko, Vánoční prostírání, Korálky, Květiny, Ostrava, Slámový adventní věnec, Vánoční ubrusy, Francouzsky, Plzeň, Štědrý den, Pro děti, Stromeček, Přáníčko apod.

Keywords:Online adventní magazín, pro dospělé, humor, internet, Vánoční písničky, zdroje informací, hyperlinky, multimédia, Advent, Vše o Vánocích, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Online hry pro děti zdarma

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Tapety na PC zdarma ke stažení - pozadí na plochu PC

Oživte si plochu vašeho PC. Tapety na PC zdarma ke stažení. lze použít v počítač, obrazovka počítače, mobil, phablet, PC, smartphone, mobilní telefon, notebook, tablet, ultrabook, monitor a pro operační systémy Windows 7, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, SUSE Linux, Windows Me, FreeBSD, Red Hat Linux, Linux Mint, Lubuntu, Java ME, Slackware. Tapety na plochu PC jsou přehledně rozdělené do kategorií: free wallpapers, sportovní a závodní auta, motorky, hmyz a pavouci, fraktály, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, tenisté a tenistky, zvířata, armáda, válka, zbraně, fantasy, ptáci, nature - příroda, flóra, stromy, vesmír, kosmos, 3D a digitalní abstraktní tapety, oceán, moře, pláže, širokoúhlé Full HD widescreen. Stahujte v rozlišení 2560x2048, 640x480, 1600x900, 360x640, 1366x768, 375x667, 2560x1440, 360x720, 1280x720, 1024x768, 1440x2560, 1920x1080 Full HD, 1152x768, 360x760, 2560x1920, 1152x1920 atd.

Přehled státních vlajek států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Přehled státních vlajek států světa. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, země východní Asie, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země střední Asie, země Afriky apod.

Internet, síť, volný čas a zábava

Online hry pro děti zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme online hry pro děti zdarma Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Oddechové hry, Logické hry, Střílecí hry, Farmářské hry, Akční gamesky, Deskovky, Karetní hry - solitaire, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Adventury, Oblíkačky, Hannah Montana, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky apod.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Obrázky zdarma

Pro grafiky doporučujeme Obrázky zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, muži, láska, nástroje a přístroje, Vánoce a Advent, jídlo a nápoje, dopravní prostředky, náboženství, zelenina, věda, ženy a dívky, hudba, auta, ptáci, sport, ovoce, halloween, stavby, nápoje, symboly, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, smajlíci a emotikony atd.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Nejlepší zeměpisné kvízy, tipy, Sněhová vločka, Prapory všech zemí světa, pro děti, odkaz, Online hry zdarma, zadarmo, F, Nejlepší obrázky na plochu zdarma, Onlinovky zdarma

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií školství, zločin a právo, mytologie, záliby, historie, herectví, herci a herečky, křesťanství, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, státní správa, politici, politika, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, poruchy, filozofie, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, přezdívky atd.

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Oddechové hry, Akční gamesky, Barbie hry, Oblíkačky, Hannah Montana, Střílecí hry, Adventury, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Omalovánky, Logické hry, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Náš tip, volný čas a zábava

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Online web Hry zdarma bez registrace

Zkuste online web Hry zdarma bez registrace. Hry jsou rozdělené kategorií: Logické, Postřehové, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Sportovní, Karetní hry, Akční hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Kameňáky, fórky, vtípky, vtipné texty, fóry, anekdoty

Zkuste vypnout! Kameňáky, fórky, vtípky, vtipné texty, fóry, anekdoty. vás dostanou. Vtipy z kategorií fóry o homosexuálech, kameňáky, vtipy o mužích, chlapech, fóry nejen o českém hokeji, anekdoty o politice, černý humor, vtipné básničky, frky o zvířatech, vtipné citáty, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, židovské anekdoty, murphyho zákony, vtipy o blondýnách, poslední věty před smrtí apod.

Klíčová slova: volný čas, Super online kvízy, počítače, , V, Seznam přípon a koncovek souborů, Přehled souborových přípon, Flags of the world countries, Vlajky států USA, H, Online hry zdarma

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií školství, zločin a právo, mytologie, záliby, historie, herectví, herci a herečky, křesťanství, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, státní správa, politici, politika, osobnosti, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, národnost, hanlivé až sprosté přezdívky, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, vlastnosti, poruchy, filozofie, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, přezdívky atd.

Onlinovky zdarma

Zahrajte si onlinovky zdarma Vybírejte z kategorií Strategické onlinovky, Skákací a hopsací gamesky, Hry s koňmi, Oddechové hry, Akční gamesky, Barbie hry, Oblíkačky, Hannah Montana, Střílecí hry, Adventury, online html5 hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Auta a závodní, Omalovánky, Logické hry, Deskovky, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Vaření a smažení apod.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Síť, volný čas a zábava

Super online kvízy

Milovníkům zeměpisu a geografie doporučujeme super online kvízy. Naleznete zde Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, online kvízy a testy atd.

Vtipné texty, frky, vtípky, černý humor, fórky, anekdoty

Potřebujete se naladit? Vtipné texty, frky, vtípky, černý humor, fórky, anekdoty. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O škole, Vtipy o doktorech, O Windows, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O zvířátkách, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o Bohu, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O ženách, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o policajtech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O mužích apod.

Nezapomeňte, že kromě svátku se slaví i narozeniny, narození dítěte nebo svatba.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na Angličtina, výuka anglického jazyka, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, online testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, Matematické testy, cizí jazyky, výukové pomůcky, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Klíčová slova: Dopravní značení, zábava, Přehled státních vlajek států světa, zdarma, ú, Arsenal Football England, Biografie slavných osobností, Obrázky zdarma, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Nejhranější online hry zdarma, Vlajky států USA, webovky, Poker,

Několik fórů na závěr. Vtip Pozor na Kalouska!: Ministr Kalousek popírá, že by byl za odvoláním šéfa severokorejských ozbrojených sil. "Musel jsem jeho číslo vytočit náhodou," řekl médiím.

Hele, jak se iránsky řekne "Mohamed je teplouš"?

Zvonek v pozdních večerních hodinách. Za dveřmi muž, mající zjevně problémy se stabilitou i s artikulací: "Promiňte, že vyrušuju. Já jen že mi došel rum, tak jsem se chtěl zeptat, jestli je to jen u mě, nebo v celým baráku."

Další odkazy:

Partnerské weby
Obrázky k jmeninám
Tipy na zajímavé weby
Recepty na vánoční pokrmy
Zajímavé internetové odkazy
Libro de colorear
Doporučené odkazy
Colombia
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat