Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Máte malého kluka a chcete jej naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zadarmo. Nechte svého syna vybarvovat omalovánky s motivy aut nebo vlaků díky kterým si osvojí práci s myší.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vytiskněte jim omalovánky a nechte je vybarvit je. Pro kluky i pro dívky je na připraveno mnoho obrázků v kategoriích vesmír, autíčka nebo zvířátka.

Obrázky na PC zdarma ke stažení - wallpapers na plochu PC

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Obrázky na PC zdarma ke stažení. lze použít v notebook, ultrabook, smartphone, PC, obrazovka počítače, displej, monitor, mobilní telefon, tablet, počítač, phablet a pro operační systémy Windows 2000, Windows 95, Windows 7, Linux Ubuntu, macOS, SUSE Linux, Windows Server 2012, Windows 98, Chrome OS, Windows XP, Red Hat Linux. Wallpapery na tablet z kategorií nature - příroda, sportovní wallpapery, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, fraktály, širokoúhlé Full HD widescreen, free wallpapers, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, ptáci, velkoměsta a noční život, květiny, Rally, závody aut, flóra, stromy, motorky, vesmír, kosmos, tenisté a tenistky, sportovní a závodní auta. Dostupné rozměry 2560x2048, 1080x1800, 1200x1920, 1920x1280, 1800x1440, 360x760, širokoúhlé 1366x768, 3200x1200, 1600x2560, 1440x900, 768x1024, 1024x600, 1536x2560, 1080x1920, 1366x768, 1600x900 atd.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: národnost, osobnosti, mytologie, historie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, panovníci, prezidenti, králové a círaři, psychologie, hanlivé až sprosté přezdívky, poruchy, umělci, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, věda, zločin a právo, sport, záliby, politika, školství, politici, nadpřirozené osoby, rodinné vztahy, herectví, herci a herečky, fikce a fantasy, státní správa atd.

V dnešní uspěchané době je nezbytností používat v písemné formě různé zkratky. Na spřátelených stránkách se dozvíte význam zkratek z jednotlivých oborů. Například zkratky států USA, zkratky mezinárodních organizací nebo zkratky používané v Geocachingu.

Klíčová slova: cestování, Biografie slavných osobností, Slovník pojmů Co je to?, Dopravní značení, Kasina, Hry pro kluky, zdarma, internetové stránky, Santa, humor, info, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Wallpapers na plochu PC

Kamaz je ruská automobilka, která poslední léta jasně dominuje Rally Dakar. Zahrajte si online hru zvanou Kamaz master kde si vyzkoušíte jejich kamion.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Online vánoční webzine - online vánoční magazín

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Pak zkuste Online vánoční webzine. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, vánoční stromeček, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční filmy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční kaktus, Vánoční ozdoby, Linux, Vánoční koule, Sám doma, Recepty, Alkoholový kalendář, Milka, Adventní neděle, Bramborový salát, Tapeta, Drážďany, Vánoční pozadí, Rostliny, Jingle Bells, Rumové řezy, Husarské knoflíky, Vinná klobása, Stromeček, Jmenovky, Václavské náměstí, Desktop, Brno, Keramický adventní věnec, Plocha, Linecká kolečka, Vánoční tapety, Ostrava, Korálky, Film, Samolepky apod.

Keywords:volný čas, Nejlepší hry pro dívky, zábava, Seznam zkratek a akronymů, Obrázek Santy s dárky, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, F, Adventní zájezdy na vánoční trhy, Super online flash hry, výukové pomůcky, Přehled zkratek a akronymů

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Aforismy, moudrosti, úsloví, přísloví, moudra, výroky, hlášky

Slavné citáty, Aforismy, moudrosti, úsloví, přísloví, moudra, výroky, hlášky, . Mj. na webu naleznete citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o víře, citáty o neštěstí, moudra o dětech, citáty o lži, citáty o dobru, citáty o štěstí, citáty o lásce, hlášky o alkoholu, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o přátelství, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o člověku, citáty o smrti, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o kráse od různých známých osobností.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení využívané v Česku? Přehled dopravního značení rozděleného do kategorií výstražné značky, zahraniční značky, příkazové dopravní značky, vodorovné značení, zákazové dopravní značení, značky upravující přednost, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, dopravní zařízení, informativní provozní značení, dodatkové tabulky apod.

Doporučené odkazy pro děti, studenty i dospělé

Lexikon, slovník pojmů Co je to? nabízí aktuálně přes 3000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, ekonomie, literatury, školství atd.

Jste dobří v zeměpisu? To si můžete lehce ověřit na webu s vlajkami států světa. Kromě vlajek všech zemí světa se dozvíte i mnoho údajů např. o počtu obyvatel, o výši HDP nebo o rozloze.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Klíčová slova: Online web Hry zdarma bez registrace, Prapory regionů a království, weby, Angelina Jolie, K, Vlajky států USA, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Kasína, Nejhranější online testy a kvízy, odkaz, A, R

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Full HD tapety ke stažení - full HD tapety na PC

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety ke stažení. vhodné pro počítač, tablet, smartphone, notebook, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, PC, ultrabook, phablet, mobil a pro operační systémy OSX, FreeBSD, BlackBerry OS, Chrome OS, Lubuntu, Java ME, Red Hat Linux, Windows 7, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), macOS. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako dopravní prostředky, hudební tapety, operační systémy, Windows, auta, květiny, kytky, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, letadla, wallpapery, noční města. Stahujte ve velikostech 2048x1080, 1440x900, 2160x3840, 1280x768, 1024x768, 1920x1440, 1440x2560, 375x667, 854x480, 1152x1920, 1600x900, 800x600, Full HD 1080x1920, 1800x1440, 1080x1800, 1920x1200 atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, mapy, nástroje a přístroje, náboženství, hudba, muži, přístroje, hmyz, osobnosti a lidé, nápoje, ovoce, zelenina, ženy a dívky, auta, smajlíci a emotikony, věda, květiny, stavby, rostliny, láska, symboly, dopravní prostředky atd.

Fóry, fórky, kameňáky, vtípky, frky, anekdoty

Chcete se uvolnit? Fóry, fórky, kameňáky, vtípky, frky, anekdoty. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky, vtipy, vtípky, Vtipné hádanky, Frky o tchýních, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, O ženách, O Němcích, O mužích, O důchodcích, O Windows, Frky ze života, O škole, O Slovácích, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o doktorech, Vtipy o policajtech, O gayích a homosexuálech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o cikánech, O manželství apod.

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Nejlepší hry pro dívky

Všem hráčům doporučujeme nejlepší hry pro dívky. Naleznete zde Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Postřehové, Logické, Strategie, strategické hry, Akční hry, Sportovní, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako rodinné vztahy, filozofie, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, křesťanství, umělci, lékařství, herectví, herci a herečky, hanlivé až sprosté přezdívky, podnikání a podnikatelé, poruchy, psychologie, historie, politici, národnost, zločin a právo, politika, žurnalisté a novináři, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, přezdívky, nadpřirozené osoby, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, vlastnosti, sport atd.

Klíčová slova: zajímavosti, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Dopravní značení, Přání, přáníčka, blahopřání, Databáze osobností Kdo je to?, Kliparty zdarma, školství, Visačka na dárky, Vánoční magazín, F, Kliparty zdarma

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Full HD tapety ke stažení - full HD tapety na PC

Dále vám doporučujeme: Full HD tapety ke stažení. vhodné pro počítač, tablet, smartphone, notebook, mobilní telefon, displej, obrazovka počítače, PC, ultrabook, phablet, mobil a pro operační systémy OSX, FreeBSD, BlackBerry OS, Chrome OS, Lubuntu, Java ME, Red Hat Linux, Windows 7, Microsoft Windows 8, Apple iOS (iPhone), macOS. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako dopravní prostředky, hudební tapety, operační systémy, Windows, auta, květiny, kytky, sportovní pozadí, Velikonoce - velikonoční tapety, zvířata, vojenské Army tapety a zbraně, hry a herní wallpapery, příroda, krajina, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie, 3D a Abstraktní, jídlo a nápoje, letadla, wallpapery, noční města. Stahujte ve velikostech 2048x1080, 1440x900, 2160x3840, 1280x768, 1024x768, 1920x1440, 1440x2560, 375x667, 854x480, 1152x1920, 1600x900, 800x600, Full HD 1080x1920, 1800x1440, 1080x1800, 1920x1200 atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak vytvořit, jak importovat, čím prohlížet, jak exportovat, jak otevřít, v čem spustit, jak přehrát, čím zobrazit, jak spustit, kterak editovat následující typy souborů: obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, grafiku, video soubory, konfigurační soubory, internet a web, komprimace dat, hudební audio soubory, šablony dokumentů, systémové soubory, písma, fonty, spustitelné soubory apod.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Vlajky států a zemí světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států a zemí světa. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako Antarktidy, státy Střední Ameriky, země východní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země jižní Asie, země Afriky, země Severní Ameriky apod.

Americké federální vlajky

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Americké federální vlajky. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Massachusetts, Jižní Dakota, Arizona, Wyoming, Aljaška, Jižní Karolína, Washington, Nové Mexiko, Wisconsin, Západní Virginie, New Hampshire, Maine, Missouri, Florida, Minnesota, Severní Karolína, Indiana, Louisiana, Idaho, Havaj, Severní Dakota, Utah, Vermont, Delaware, Oregon, Texas atd.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak přehrát, v čem spustit, jak konvertovat, jak exportovat, jak importovat, jak vytvořit, jak otevřít, jak převést, čím prohlížet, kterak editovat následující typy souborů: hudební audio soubory, dokumenty, grafiku, video soubory, písma, fonty, komprimace dat, konfigurační soubory, obrazy disků, zdrojové kódy programovacích jazyků, spustitelné soubory, internet a web, koncovky souborů apod.

Klíčová slova: V, webové stránky, Seznam přípon a koncovek souborů, kuriozity, počítače, Freeware, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, linky, pro dospělé, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, tipy, zadarmo, Vánoční omalovánky k vytisknutí,

Několik fórů na závěr. Vtip Klíčový svědek: Klíčový svědek v kauze CASA zneužil nezletilou, jí psy, nemyje se, nemá rád výšky, nesnáší Šmouly a nezvedá Kalouskovi telefon.

Před obchodem s dámským prádlem říká Eriček Vášovi: „Vášo, kup mi, prosím tě, tu krásnou dámskou soupravičku.” „Eričku,” odvětí smutně přítel, „vždyť víš, že nemáme penízky.” „Prosím, prosím, kup mi ji,” naléhá Erik, „já budu večer vášnivý!” „Dobře, já ti ji teda koupím,” souhlasí přítel, „ale pamatuj si, že k MDŽ už nic nedostaneš!”

Chybovat je lidské, ale jestli chcete něco opravdu posrat, potřebujete počítač.

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
PF2018
Naše tipy
Obrázky k vybarvení
Doporučené odkazy
Topmodelky a celebrity
Partnerské weby
kdo je to Mikuláš?
Zajímavé internetové odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat