Partnerské weby pro děti, studenty i dospělé

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Moudrosti, moudra, motta, hlášky, bonmoty, rčení, aforismy

Citáty slavných osobností, Moudrosti, moudra, motta, hlášky, bonmoty, rčení, aforismy, rozdělené kategorií: citáty o odvaze, citáty o smutku, citáty o penězích, citáty o svobodě, citáty o rozumu, citáty o ženách, citáty o zdraví, citáty o dobru, citáty o neštěstí, citáty o víře, citáty o lásce, citáty o nenávisti, citáty o člověku, citáty o zlu, přísloví o naději, citáty o štěstí, hlášky o alkoholu, citáty o bohu, citáty o bohatství, citáty o kráse od různých známých osobností.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Nejlepší online hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší online hry zdarma Vybírejte z kategorií Střílecí hry, Barbie hry, Arkády a plošinovky, Hry s koňmi, Puzzle a skládačky, Skákací a hopsací gamesky, Holčičí, dívčí hry pro holky, Farmářské hry, Hannah Montana, Oblíkačky, Strategické onlinovky, Karetní hry - solitaire, Logické hry, Adventury, online html5 hry, Auta a závodní, Deskovky, Letecké simulátory, Akční gamesky, Oddechové hry, Omalovánky apod.

Nebaví vás dovolená u moře v Egyptu nebo na Seychelách? Zkuste něco akčnějšího a navštivte zónu jaderné elektrárny Černobyl na Ukrajině kde došlo v roce 1986 k vážné havárii. Nyní je okolní oblast pro turisty bezpečná a pokud budete dodržovat pokyny, nehrozí vám větší riziko než při lyžování nebo při jiném sportu.

Klíčová slova: Kliparty pro dokumenty, Online vánoční magazín, Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Mezinárodní den žen, humor, zajímavosti, Pozadí na PC, Fotografie topmodelek, Online testy a kvízy zdarma, hyperlinky, kuriozity, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Super online kvízy

Příznivcům cestovatelům a příznivcům geografie doporučujeme super online kvízy. Vybírejte z kategorií testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Online životopisy, biografie slavných osobností - Životopisy osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Pak zkuste Online životopisy, biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, herci a herečky, světoví i domácí politici, umělci a umělkyně, významné osobnosti, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Miliardáři, Normalizace, Country, Avangard Omsk, Hudebnice, Habsburkové, Komunisté, Malíř, Rock ‚n‘ Roll, Svatý, KHL, Ekonom, Dabérka, Poslanci, Atentát, Protektorát, Obchodník, Poprava, Ministr zahraničí, Prezident, Husité, Československo, NHL, Životopis, Antropolog, Kněz, Prezident USA, Vojevůdce, Herec, Válka, Egypt, Český slavík, Druhá světová válka, Továrník, Podnikatel, Slovák apod.

Sledujete seriál Hannah Montana? Pokud ano a líbí se vám, určitě se vám budou líbit i Hannah Montana hry. Zahrajte si hru s hlavní představitelkou Miley Cyrus.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.

Přehled souborových přípon

Rozsáhlý Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak konvertovat, jak otevřít, v čem spustit, jak převést, jak přehrát, čím zobrazit, jak exportovat, jak spustit, jak vytvořit, čím prohlížet, kterak editovat následující typy souborů: spustitelné soubory, šablony dokumentů, písma, fonty, konfigurační soubory, dokumenty, video soubory, internet a web, hudební audio soubory, koncovky souborů, systémové soubory, obrazy disků, komprimace dat apod.

Java hry zdarma. Aplikace a hry do starých mobilních telefonů zdarma.

Keywords:Státní vlajky států světa, F, Kliparty zdarma, Super online kvízy, Fotografie topmodelek, internetové stránky, Dopravní značení, školství, Fotografie topmodelek, Federace USA, počítače, Přehled souborových přípon

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Super free web games zdarma

Doporučujeme super free web games zdarma Vybírejte z kategorií Hry na vaření a smažení, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Vánoční online hry, Bojové online gamesy, Oddechové, parkování - parkovačky, Stolní hry a deskovky, Klasické, Karetní, Pro dívky, Logické, Střílečky, Velikonoční hry, Závodní a podobně.

Fórky, vtípky, fóry, černý humor, ftipy, vtipy

Chcete si zlepšit náladu? Fórky, vtípky, fóry, černý humor, ftipy, vtipy. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií poslední věty před smrtí, anekdoty o politice, vtipy o facebooku, vtipy o mužích, chlapech, murphyho zákony, černý humor, frky o zvířatech, vtipné básničky, vtipné hádanky, vtipy o blondýnách, vtipy o metanolu, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, kameňáky, židovské anekdoty apod.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Kliparty pro dokumenty

Pro grafiky doporučujeme Kliparty pro dokumenty. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako osobnosti a lidé, Velikonoce, velikonoční kliparty, náboženství, ženy a dívky, hmyz, hudba, láska, auta, rostliny, stavby, ptáci, nástroje a přístroje, sport, nápoje, jídlo a nápoje, symboly, přístroje, muži, dopravní prostředky, mapy, ovoce, smajlíci a emotikony, Vánoce a Advent atd.

Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Přehled vlajek a komunálních symbolů obcí České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Olomoucký kraj, Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Kraj Vysočina, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Moravskoslezský kraj, Jihočeský kraj, Královéhradecký kraj apod.

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: polských vojvodství, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Klíčová slova: M, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Arsenal FC, Nejlepší online hry zdarma, F, Stručný slovník pojmů a termínů, Kate Hudson, Pozadí na tablet, Přehled zkratek a akronymů, Vánoční web, weby

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Strategie, Sportovní hry, Pro dívky, Karetní hry, Závody aut, Postřehové hry, Hry pro děti, Adventury, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Logické hry, Akční hry, Animace, Střílečky, Bojové hry a tak dále.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Státy a jejich prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státy a jejich prapory. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: evropské země a státy, země střední Asie, státy Blízkého východu, země Afriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, Antarktidy apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, vojenské hodnosti, okresy České republiky, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, týmy NHL, země EU, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, státy usa, obecné zkratky, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, měny, mezinárodní organizace apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Klíčová slova: cestování, zdarma, volný čas, Přáníčka k svátku podle jmen, sms texty k jmeninám, Super free web games zdarma, pro děti, pro dospělé, Flags of the world countries, Stručný slovník pojmů a termínů, URL, odkaz

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme hry pro nejmenší děti online zdarma Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Strategie, Sportovní hry, Pro dívky, Karetní hry, Závody aut, Postřehové hry, Hry pro děti, Adventury, Stolní a deskové hry, Relaxační hry, Logické hry, Akční hry, Animace, Střílečky, Bojové hry a tak dále.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Využijte omalovánky online, které můžete vybarvovat zdarma a bez registrace hned teď ve vašem prohlížeči. Vybírejte ze stovek obrázků zvířat, auta, vláčků apod.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako auta, dopravní prostředky, halloween, nástroje a přístroje, náboženství, věda, osobnosti a lidé, rostliny, muži, stavby, jídlo a nápoje, ovoce, ženy a dívky, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, hmyz, zvířata, smajlíci a emotikony, hudba, mapy, přístroje, zelenina, láska atd.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak přehrát, v čem spustit, jak otevřít, jak vytvořit, jak importovat, jak exportovat, jak převést, jak spustit, čím prohlížet, jak konvertovat, čím zobrazit soubory z následujících kategorií: hudební audio soubory, dokumenty, obrazy disků, grafiku, internet a web, systémové soubory, konfigurační soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, komprimace dat, spustitelné soubory, video soubory, koncovky souborů apod.

Státní vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní vlajky států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země Afriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, státy Blízkého východu, země střední Asie apod.

Klíčová slova: odkazy, zeměpis, výukové pomůcky, webové stránky, multimédia, Fernando Torres hiszpański piłkarz, info, Obrázky na plochu PC, Přehled souborových přípon, F, Seznam zkratek a akronymů, Vlajky amerických států USA, Obrázky k svátku, obrázková přání, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Svatba: V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Levi a Samuel kráčejí večer Centrálním Parkem. Najednou se před nimi objeví lupič, který na ne míří pistolí a žádá po nich všechny peníze, které mají u sebe. Levi vyndá z peněženky 100 dolarů a podává je Samuelovi: "Samueli, já skoro zapomněl, že jim dlužím 100 dolarů. Tady jsou."

Hoď mi sem to kladivo.

Další odkazy:

Full-hd wallpapery, obrázky na plochu Windows
Doporučené internetové odkazy
Omalovánky zdarma ke stažení
Doporučené odkazy
Pozadí se zvířátky na PC
Tipy na Partnerské weby
Přáníčka k svátku
Naše tipy na zajímavé stránky
Prodej, inzerce, bazar
Odkazy na užitečné webové stránky
Fotografie topmodelek

Děkujeme vám za vaši návštěvu.