Tipy na zajímavé weby, všeobecné informace zdarma

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: úřady a ministerstva, týmy NHL, geocaching, obecné zkratky, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, hudební zkratky, politické strany a hnutí, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, okresy České republiky apod.

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Jihočeský kraj, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Liberecký kraj apod.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Síť, všeobecné informace zdarma

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Dopravní značení

Znáte dobře dopravní značení používané v naší vlasti? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií dopravní zařízení, informativní provozní značení, vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, zahraniční značky, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení apod.

Klíčová slova: odkazy, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Hry pro nejmenší online, Vše o Vánocích, Ekonomie, Karl Marx, Vlajky států USA, Vlajky měst České republiky, V, Chelsea F.C., Staré hry online, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Obrázky na PC zdarma ke stažení, kuriozity

Máte rádi kameňáky? Teď tím nemyslím filmovou sérii Zdeňka Trošky, ale vtipy obedně takto nazývané. Pokud ano, navštivte webové stránky plné vtipů a kameňáků.

Hry pro nejmenší online

Zahrajte si hry pro nejmenší online . V této jedinečné sbírce naleznete Adventury, online html5 hry, Letecké simulátory, Hannah Montana, Hry s koňmi, Arkády a plošinovky, Deskovky, Auta a závodní, Omalovánky, Puzzle a skládačky, Barbie hry, Vzdělávací a výukové hry, Strategické onlinovky, Oblíkačky, Farmářské hry, Oddechové hry, Vaření a smažení, Střílecí hry, Skákací a hopsací gamesky, Logické hry, Karetní hry - solitaire apod.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Kliparty zdarma

Pro grafiky doporučujeme Kliparty zdarma. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako hmyz, Vánoce a Advent, láska, auta, zvířata, ovoce, nástroje a přístroje, ženy a dívky, zelenina, halloween, věda, náboženství, nápoje, muži, ptáci, osobnosti a lidé, symboly, sport, Velikonoce, velikonoční kliparty, květiny, přístroje, smajlíci a emotikony, jídlo a nápoje atd.

Fórky, frky, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, černý humor

Chcete se pobavit? Fórky, frky, anekdoty, kameňáky, vtipné texty, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, murphyho zákony, anekdoty o politice, židovské anekdoty, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, černý humor, vtipy o facebooku, fóry o homosexuálech, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, kameňáky, vtipné citáty apod.

Keywords:weby, F, webovky, Vlajky spojených států amerických, Holly Valance, multimédia, Tapety na plochu PC, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Gratulace a přání, Webové online testy zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Počítačové tapety pro Windows - pozadí na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste Počítačové tapety pro Windows. vhodné pro notebook, obrazovka počítače, mobilní telefon, počítač, displej, mobil, smartphone, monitor, phablet, PC, tablet a pro operační systémy Windows 2000, Windows XP, macOS, Apple iOS (iPhone), Microsoft Windows Vista, Java ME, BlackBerry OS, Windows Me, Chrome OS, Windows 7, Microsoft Windows 8. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: motorky, tenisté a tenistky, zvířata, armáda, válka, zbraně, fraktály, květiny, free wallpapers, Formule 1, sportovní a závodní auta, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, fantasy, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, hmyz a pavouci, nature - příroda, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety. Stahujte ve velikostech 800x600, 1024x768, 1920x1440, 1280x960, 2160x3840, 1280x854, 2048x1536, 412x846, 393x786, 1600x900, 1920x1280, 1536x2048, 1280x1024, 360x760, 1600x2560, 1366x768 atd.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Všem příznivců zeměpisu doporučujeme nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Mj. na webu naleznete hádaní hlavních měst, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, testy znalostí zemí a států světa, online kvízy a testy atd.

Hry pro nejmenší děti online zdarma

Zapařte si hry pro nejmenší děti online zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Velikonoční hry, Strategie, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Karetní, Vánoční online hry, Střílečky, Logické, Závodní, Klasické, Oddechové, Onlinovky pro dva hráče, Pro dívky, Stolní hry a deskovky, Sportovní a podobně.

Informace, všeobecné informace zdarma

Víte, že? Velmi populární balónková hra je online hra Bouncing balls ve které musíte spojit minimálně 3 balónky stejné barvy. Vyzkoušejte i další online hry zdarma.

Dopravní značky

Jste řidič? Umíte dopravní značky používané v naší vlasti? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako vodorovné značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, dopravní zařízení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní provozní značení, příkazové dopravní značky apod.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Klíčová slova: Online vánoční webzine, zajímavosti, Dopravní značky, Liverpool FC, pro děti, školství, tipy, Sexy Denise Richards, zábava, Nejhranější hry online, Počítačové tapety pro Windows, Kliparty zdarma

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Závody aut, Logické hry, Pro dívky, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Strategie, Střílečky, Hry pro děti, Animace a tak dále.

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wyoming, Kalifornie, Oregon, Pensylvánie, Kentucky, Aljaška, Wisconsin, Mississippi, Maine, Nevada, New Jersey, Jižní Dakota, Connecticut, Havaj, Missouri, Kansas, Michigan, Rhode Island, Minnesota, Indiana, Vermont, Nebraska, Montana, Oklahoma, Západní Virginie, Arizona atd.

Fórky, anekdoty, ftipy, černý humor, vtipy, vtípky

Potřebujete se naladit? Fórky, anekdoty, ftipy, černý humor, vtipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, Frky o tchýních, O škole, Vtipné hádanky, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O Windows, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O ženách apod.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem upravit, jak převést, jak exportovat, kterak editovat, čím prohlížet, jak vytvořit, čím zobrazit, jak spustit, jak otevřít, jak importovat, v čem spustit soubory těchto typů: obrazy disků, dokumenty, hudební audio soubory, grafiku, šablony dokumentů, konfigurační soubory, spustitelné soubory, internet a web, systémové soubory, písma, fonty, video soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Přehled zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, fyzikální jednotky, státy usa, vysokoškolské a akademické tituly, internetové domény 1. řádu, úřady a ministerstva, obecné zkratky, politické strany a hnutí, měny, vojenské hodnosti, hudební zkratky, týmy NHL, země EU, firmy a společnosti, mezinárodní organizace apod.

Klíčová slova: Super online flash hry, Kliparty pro dokumenty, hyperlinky, Fotografie topmodelek, internet, F, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Vlajky měst Olomouckého kraje, Wallpapers na PC ke stažení, Webové online testy zdarma, Biografie známých osobností

Nejhranější hry online

Zapařte si nejhranější hry online . V této jedinečné sbírce naleznete Závody aut, Logické hry, Pro dívky, Karetní hry, Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Sportovní hry, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Stolní a deskové hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Strategie, Střílečky, Hry pro děti, Animace a tak dále.

Vlajky spojených států amerických

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky spojených států amerických. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Wyoming, Kalifornie, Oregon, Pensylvánie, Kentucky, Aljaška, Wisconsin, Mississippi, Maine, Nevada, New Jersey, Jižní Dakota, Connecticut, Havaj, Missouri, Kansas, Michigan, Rhode Island, Minnesota, Indiana, Vermont, Nebraska, Montana, Oklahoma, Západní Virginie, Arizona atd.

Fórky, anekdoty, ftipy, černý humor, vtipy, vtípky

Potřebujete se naladit? Fórky, anekdoty, ftipy, černý humor, vtipy, vtípky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, Frky o tchýních, O škole, Vtipné hádanky, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, O manželství, O Windows, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, O Němcích, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o doktorech, O Slovácích, Vtipy o Bohu, O ženách apod.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Státní prapory

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Státní prapory. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: ostrůvky Oceánie, evropské země a státy, země Afriky, země Severní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, země východní Asie, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Super online flash hry

Zapařte si super online flash hry. Vybírejte z kategorií Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Akční hry, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Sportovní, Logické, Postřehové, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Webové online testy zdarma

Vyzkoušejte webové online testy zdarma. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, hádaní hlavních měst atd.

Víte, že známou stolní hru Logik můžete nyní hrát na online ve vašem prohlížeči? Logik a další stolní hry naleznete na stránkách Online Hry zdarma.

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Klíčová slova: linky, B, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Přehled souborových přípon, humor, Fotografie topmodelek, pro dospělé, Přehled zkratek a akronymů, internetové stránky, Stručný slovník pojmů a termínů, webové stránky, zdarma, Obrázky krásných sexy žen., 6

Několik fórů na závěr. Vtip Hádanka: Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

„Ten hokejista Jágr je ale skrblík!” „Proč myslíš?” „Vyhrál už tolik Zlatých hokejek a na mistrovství hraje s dřevěnou!”

Stížnost na hokejového sudího: „Při práci si neustále píská!”

Další odkazy:

Dubai city
Naše tipy na zajímavé stránky
Desktop computer wallpapers
Doporučené odkazy
Zlatan Ibrahimović futebolista
Zajímavé internetové odkazy
Sportovní tapety na PC
Tipy na zajímavé weby
Andorra
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Kuwait

Děkujeme vám za vaši návštěvu.