Tipy na zajímavé weby pro děti, studenty i dospělé

Milí návštěvníci, máme pro vás připravenou kolekci zajímavých odkazů na nejrůznější informační a zábavní servery.

Přehled zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v přehled zkratek a akronymů. Tento přehled obsahuje popisy několika tisíc zkratek. Vybrat si můžete z kategorií vysokoškolské a akademické tituly, měny, okresy České republiky, fyzikální jednotky, země EU, geocaching, vojenské hodnosti, hudební zkratky, firmy a společnosti, týmy NHL, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, politické strany a hnutí, státy usa, obecné zkratky, mezinárodní organizace apod.

Online vánoční webzine - online adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Tak se podívejte Online vánoční webzine. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční koledy, vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční dárky, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční filmy, vánoční dekorace atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Ostrava, Vánoční svařák, Štědrý den, Alkoholový kalendář, Kuba, Láska nebeská, Písnička, Vánoční ozdoby, Plzeň, Vánoční tapety, Vánoční svícen, Obrazovka, Zima, Sám doma, Tablet, Vánoční punč, Osvětlení do oken, Jmenovka, Rostliny, Milka, Lindt, Vánoční koule, Blahopřání, Přání, Nový rok, Zdraví, Jingle Bells, Německy, Ježíš Kristus, Jídlo, Filmy apod.

Staré hry online

Zapařte si staré hry online . Mj. na webu naleznete Sportovní hry, Postřehové hry, Akční hry, Závody aut, Animace, Logické hry, Pro dívky, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Adventury, Hry pro děti, Bojové hry, Relaxační hry, Hry pro dva hráče, Strategie, Stolní a deskové hry a tak dále.

World wide web, internet pro děti, studenty i dospělé

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Online geografické testy zdarma bez registrace

Zahrajte si online geografické testy zdarma bez registrace. Testy jsou rozdělené kategorií: online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Českých Budějovic nebo vlajka Jeseníku? Tyto a další vlajky naleznete zde.

Klíčová slova: Staré hry online, Online adventní magazín, Ilustrace, obrázky, Nejlepší tapety na plochu zdarma, Texty nejznámějších vánočních koled, Webové online hry zdarma, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Kliparty pro Office, Santa k tisku, V, Online vánoční webzine, webovky, Seznam zkratek a akronymů

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Víte jak vypadá vlajka Gruzie, vlajka Mexika nebo vlajka Tádžikistánu?

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako přezdívky, nadpřirozené osoby, státní správa, umělci, lékařství, žurnalisté a novináři, křesťanství, vlastnosti, školství, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, historie, sport, fikce a fantasy, profese a zaměstnání, hanlivé až sprosté přezdívky, herectví, herci a herečky, rodinné vztahy, zločin a právo, osobnosti, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, psychologie, politika, mytologie atd.

Síť pro děti, studenty i dospělé

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Pokud máte malé děti, zkuste jim vytisknout omalovánky, které potom mohou vybarvit pastelkami, křídou nebo vodovkami. Vybírat můžete ze stovek motivů od slona přes auto až po hrad.

Keywords:cestování, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Hry pro kluky, zadarmo, Rose McGowan, A, internetové stránky, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Omalovánka s adventním svícnem k vytištění, info, Online geografické testy zdarma bez registrace, F

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete Stolní hry a deskovky, Logické, Sportovní, Karetní hry, Postřehové, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Aforismy, moudra, úsloví, moudrosti, přísloví, rčení, hlášky

Citáty slavných, Aforismy, moudra, úsloví, moudrosti, přísloví, rčení, hlášky, . V této rozsáhlé kolekci naleznete citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o penězích, citáty o bohatství, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o odvaze, hlášky o alkoholu, citáty o víře, citáty o manželství, citáty o dobru, citáty o zdraví, moudra o dětech, citáty o zlu, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o bohu, citáty o kráse od různých známých osobností.

Informace pro děti, studenty i dospělé

Členské země americké federace

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Členské země americké federace. Zde naleznete například vlajky států Rhode Island, Vermont, Mississippi, Ohio, Tennessee, Kalifornie, Michigan, Arkansas, Maine, Nové Mexiko, Kentucky, Jižní Dakota, Západní Virginie, Minnesota, Connecticut, Massachusetts, Alabama, Nevada, Washington, Indiana, Delaware, Colorado, Texas, Maryland, Utah, Severní Karolína atd.

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Dlouhá cesta autem, autobusem, vlakem nebo letadlo může být velmi nudná. Pomoci vám mohou hry. Pokud cestujete individuálně, bude asi první volbou váš mobilní telefon. I 20 let staré telefony obsahující javu jsou schopny spustit jednoduché java hry, které si můžete stáhnout často zdarma. Lepší je však poprosit Ježíška, ať vám k Vánocům daruje mobilní telefon od firmy Apple nebo s operačním systémem Android. Na takových mobilech si pak můžete zahrát mnoho pěkných her a kromě toho můžete zjistit třeba aktuální předpověď počasí, jízdní řád a zpoždění, poslat zamilovanou sms vašemu miláčkovi atd.

Klíčová slova: multimédia, odkaz, URL, Baccarat card game, Seznam přípon a koncovek souborů, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, volný čas, HTML5 Videojuego de navegador, A, pro děti, Super free web games zdarma, zdarma

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. můžete využít v phablet, ultrabook, mobilní telefon, displej, tablet, PC, počítač, smartphone, monitor, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Lubuntu, FreeBSD, Windows XP, Windows 10 Mobile, Windows 10, Slackware, Windows Me, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Windows 95. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, Formule 1, sportovní wallpapery, zvířata, free wallpapers, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, hmyz a pavouci, fantasy, květiny, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, motorky, Rally, závody aut, fraktály. Vyberte si rozměr z 854x480, 320x568, 1920x1080, 2560x1920, 1152x768, 2160x3840, 1280x720, 2048x1536, 1680x1050, 1152x864, 640x480, 1200x1920, 1080x1920, 750x1334, 2560x2048, 1920x1080 Full HD atd.

Náš tip pro děti, studenty i dospělé

Tip na výlet! Jeďte do města Příbram. Hlavní turistickou atrakcí je největší hornické muzeum v ČR.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Online zeměpisné testy zdarma

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste online zeměpisné testy zdarma. Online geografické testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst atd.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Víte, co znamená být metrosexuál nebo šovinista? Pokud ne, zkuste se podívat na online slovník - Kdo je to?.

Klíčová slova: Prapory regionů a království, Nejhranější online hry zdarma, Dopravní značky, Obrázek rolniček, webové stránky, Hry pro dívky online, Databáze osobností Kdo je to?, Casino, kuriozity, Online testy zdarma, Státní vlaječky, prapory

Dejte si pauzu při pěkné online hře, kterou je hra Twin Shot 2. Jedná se o již o druhý díl úspěšné série.

Odpočiňte si! Zahrajte si jednoduchou onlinovku Snake neboli had.

Tapety na PC zdarma ke stažení - wallpapers na plochu počítače

Oživte si pozadí plochy vaší obrazovky. Tapety na PC zdarma ke stažení. můžete využít v phablet, ultrabook, mobilní telefon, displej, tablet, PC, počítač, smartphone, monitor, mobil, obrazovka počítače a pro operační systémy Microsoft Windows Vista, Lubuntu, FreeBSD, Windows XP, Windows 10 Mobile, Windows 10, Slackware, Windows Me, Windows Server 2012, BlackBerry OS, Windows 95. Nejlepší obrázky na plochu zdarma jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako 3D a digitalní abstraktní tapety, ptáci, Formule 1, sportovní wallpapery, zvířata, free wallpapers, velkoměsta a noční život, vesmír, kosmos, sportovní a závodní auta, flóra, stromy, hmyz a pavouci, fantasy, květiny, armáda, válka, zbraně, oceán, moře, pláže, motorky, Rally, závody aut, fraktály. Vyberte si rozměr z 854x480, 320x568, 1920x1080, 2560x1920, 1152x768, 2160x3840, 1280x720, 2048x1536, 1680x1050, 1152x864, 640x480, 1200x1920, 1080x1920, 750x1334, 2560x2048, 1920x1080 Full HD atd.

Internet, síť pro děti, studenty i dospělé

Frky, černý humor, vtipy, ftipy, fóry, vtípky

Chcete se pobavit? Frky, černý humor, vtipy, ftipy, fóry, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou rozdělené kategorií: anekdoty o politice, vtipné citáty, vtipné hádanky, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech, vtipy o metanolu, kameňáky, černý humor, poslední věty před smrtí, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, vtipné básničky apod.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Karetní, Bojové online gamesy, Střílečky, parkování - parkovačky, Pro dívky, Oddechové, Velikonoční hry, Strategie, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Sportovní, Logické, Vánoční online hry, Stolní hry a deskovky, Klasické a podobně.

Náš tip. Vyzkoušejte oddechovou, logickou hru Bubble Shooter nebo jinou z webových stránek s Online hrama zdarma.

Nejhranější online hry zdarma

Zapařte si nejhranější online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Hry pro děti, Hry pro dva hráče, Relaxační hry, Logické hry, Adventury, Karetní hry, Závody aut, Akční hry, Strategie, Pro dívky, Animace, Sportovní hry, Stolní a deskové hry, Brutální krvavé hry, Skákačky a hopsačky, Střílečky a tak dále.

Státní prapory států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete státy jižní Ameriky, země Afriky, evropské země a státy, země Severní Ameriky, země jižní Asie, země střední Asie, státy Blízkého východu, státy Střední Ameriky, ostrůvky Oceánie, Antarktidy apod.

Klíčová slova: internet, Dopravní značení, Členské země americké federace, počítače, Státní prapory států světa, Vánoční přáníčka a adventní blahopřání a PF do Nového roku, M, Tapety na PC zdarma ke stažení, zajímavosti, odkazy, humor, zdroje informací, Sexy girls, teen, women, sexual symbols,

Několik fórů na závěr. Vtip Jak může ODS získat nové členy?: Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Čtyři teplouši jsou v temném tunelu a jede vlak. Kolik teploušů je v prdeli? Ti dva, co jsou při tom nahoře.

Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

Další odkazy:

Tipy na zajímavé weby
Casino
Naše tipy
Poker
Partnerské weby
PF2018
Zajímavé internetové odkazy
Santa
Doporučené odkazy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat