Zajímavé odkazy, informace, cestování, volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajka Ústí Nad Labem nebo vlajka Brna? Tyto a další vlajky naleznete právě zde.

Státní prapory všech států

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory všech států. V této jedinečné sbírce naleznete země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země východní Asie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie apod.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Internet, síť, informace, cestování, volný čas

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Online biografie, životopisy osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Chcete si osvěžit znalosti o historických i současných českých i zahraniční osobnostech? Potom zkuste Online biografie, životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, herci a herečky, křesťané a svatí, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Slovenští prezidenti, Vojáci, Ministr, Protektorát, Washington Capitals, Miliardáři, Komik, Máj, Podnikatelé, Masový vrah, Filozof, Režisér, Němci, Country, Gymnasté, Orlík, Hokejisté, Prezidenti, Antropolog, Sci-fi, Ital, Rakousko-Uhersko, Francie, KSČ, Básníci, Upálen, Češi, Kancléř, Císař, Válka, Skladatel, Druhá světová válka, Prezidenti ČR, Angličané, Maršál, Dallas Stars apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií ekonomie a ekonomika, školství, stavebnictví, politika, psychologie, jídlo, nápoje, účetnictví, bankovnictví, sport, filozofie, náboženství a křesťanství, matematika, rostliny, latina, kultura, materiály, zkratky, různé, literatura, český jazyk, software, nemoce, fyzika atd.

Klíčová slova: Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, odkazy, weby, školství, Vše pro zvířecí miláčky, webovky, zdarma, doporučujeme, La pornographie sexuelle a caractere sexuel France, Webové html5 hry zdarma, Přehled vlajek USA, Staré hry online, Vlaječky krajů, prapory a symboly království

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Náš tip, informace, cestování, volný čas

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, rodinné vztahy, státní správa, osobnosti, podnikání a podnikatelé, poruchy, křesťanství, politika, profese a zaměstnání, zločin a právo, umělci, žurnalisté a novináři, mytologie, školství, věda, vlastnosti, národnost, politici, panovníci, prezidenti, králové a círaři, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, hanlivé až sprosté přezdívky, přezdívky, lékařství, filozofie atd.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online. Vybírejte z kategorií Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Závodní moto hry, Logické, Akční hry, Bojové gamesy, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Karetní hry a tak podobně.

Keywords:Webové online hry zdarma, A, A, zábava, Umělé a živé vánoční stromky, URL, pro dospělé, Online vánoční webzine, Antarktida, Stručný slovník pojmů a termínů, zeměpis, multimédia

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Nejlepší hry pro dívky

Milovníkům počítačových her doporučujeme nejlepší hry pro dívky Vybírejte z kategorií Farmářské hry, online html5 hry, Arkády a plošinovky, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Auta a závodní, Oddechové hry, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Hry s koňmi, Barbie hry, Adventní, vánoční hry, Logické hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Vaření a smažení, Puzzle a skládačky, Oblíkačky, Letecké simulátory, Omalovánky, Sportovní gamesy, Adventury apod.

Naše země - Česká republika, se nachází uprostřed Evropy, je tedy logické, že cestovatelé a turisté vyrážejí nejčastěji právě do Evropy. A kam konkrétně? Oblíbený je samozřejmě náš soused, se kterým nás pojí historie - Slovensko, Slovenská republika. To je vyhledáváno nejčastěji pro své hory (Nízké a Vysoké Tatry), pro své kulturní památky nebo termální lázně. Lidé, kteří místo bahenních lázní preferují moře v letních měsících houfně navštěvují slunné Chorvatsko povětské svým mořem, národními parky z nichž nejznámější jsou Plitvická jezera, stejně jako historickými kulturními památkami, které naleznete např. v Dubrovníku.

Doporučené odkazy, informace, cestování, volný čas

Během vaší delší služební cesty, výletu, dovolené se může doma udát hodně důležitých událostí. Mezi ně patří různé oslavy vašich blízkých jako narozeniny, svátek atd. Měli byste si proto do kalendáře napsat kdy kdo slaví svátek, narozeniny nebo výročí seznámení nebo svatby. Těmto blízkým pak můžete poslat romantickou sms zprávu nebo jim telefonicky zavolat. Na co všechno byste neměli zapomenout je uvedeno níže.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Přehled souborových přípon

Vyčerpávající Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak importovat, čím prohlížet, jak konvertovat, v čem upravit, kterak editovat, jak spustit, čím zobrazit, jak vytvořit, jak otevřít, jak převést, jak přehrát soubory následujících typů: video soubory, grafiku, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, šablony dokumentů, dokumenty, obrazy disků, hudební audio soubory, komprimace dat, spustitelné soubory, písma, fonty apod.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, Vše o Vánocích, Sexy girls, teen, women, sexual symbols, Dopravní značky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Přehled států světa a jejich vlajek, Poker Kartenspielen, Wallpapers na PC, Obrázky na plochu počítače, volný čas, Vlajky měst České republiky

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Anekdoty, kameňáky, ftipy, fórky, vtípky, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Anekdoty, kameňáky, ftipy, fórky, vtípky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky, vtipy, vtípky, O škole, Frky o tchýních, O Somálcích, O důchodcích, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O ženách, O gayích a homosexuálech, O manželství, O Windows, O Němcích, O mužích, Frky ze života, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi apod.

Informace, informace, cestování, volný čas

Vlajky měst České republiky

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Vlajky měst České republiky. Najít tu můžete často hledané vlajky měst ze všech krajů České republiky: Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Královéhradecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj apod.

Federace USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Louisiana, Západní Virginie, Texas, Jižní Dakota, Severní Dakota, Alabama, New Hampshire, Oklahoma, Virginie, Delaware, Jižní Karolína, Kansas, Massachusetts, Idaho, Havaj, Kalifornie, Mississippi, Nevada, Montana, Nebraska, Rhode Island, Ohio, Connecticut, Wyoming, Vermont, Indiana atd.

Obrázky na plochu počítače - tapety na plochu počítače

Dále vám doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro phablet, mobil, smartphone, notebook, displej, ultrabook, tablet, obrazovka počítače, monitor, mobilní telefon, počítač a pro operační systémy Chrome OS, OSX, Mac, Java ME, Windows 98, Microsoft Windows Vista, Linux Xubuntu, Linux Fedora, Microsoft Windows 8, Linux Mint, Linux Ubuntu. Počítačové tapety pro Windows jsou přehledně rozdělené do kategorií: širokoúhlé Full HD widescreen, zvířata, sportovní a závodní auta, ptáci, vesmír, kosmos, armáda, válka, zbraně, flóra, stromy, oceán, moře, pláže, nature - příroda, Rally, závody aut, květiny, fraktály, velkoměsta a noční život, 3D a digitalní abstraktní tapety, motorky, Formule 1, sportovní wallpapery, free wallpapers. Mnoho verzí a velikostí jako 375x667, 800x1280, 640x480, HD 1280x720, 360x720, 1280x960, 1440x960, 393x786, 320x568, 1080x1800, 2560x2048, 1920x1280, 1536x2560, 1280x800, 1600x900, 1280x720 atd.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Webové online hry zdarma

Běžte na webové online hry zdarma Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, Logické, Pro dívky, Závodní, Onlinovky pro dva hráče, Střílečky, Velikonoční hry, Sportovní, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Oddechové, Klasické, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Karetní a podobně.

Klíčová slova: Full HD pozadí ke stažení, internetové stránky, hyperlinky, Gillian Anderson, pro děti, internet, Kliparty pro Office, Open format, Hry pro dívky online, linky, Pozadí na plochu počítače

Zabavte své děti tím, že je necháte vybarvovat online omalovánky. Vybírejte z mnoha kategorií jako koně, psi nebo dopravní prostředky.

Nestačí vám uvedené vtipy na těchto stránkách? Pokud ne, další vtipné citáty, vtipné hádanky a vtipy naleznete zde

Anekdoty, kameňáky, ftipy, fórky, vtípky, vtipy

Potřebujete se uvolnit? Anekdoty, kameňáky, ftipy, fórky, vtípky, vtipy. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Frky, vtipy, vtípky, O škole, Frky o tchýních, O Somálcích, O důchodcích, O Slovácích, Vtipy o cikánech, O ženách, O gayích a homosexuálech, O manželství, O Windows, O Němcích, O mužích, Frky ze života, Vtipy o doktorech, Vtipy o Bohu, Vtípky o blondýnkách, O ekonomech, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipné hádanky, O Chucku Norrisovi apod.

World wide web, internet, informace, cestování, volný čas

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní provozní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, zahraniční značky, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, výstražné značky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení apod.

Moudrosti, motta, moudra, myšlenky, bonmoty, aforismy, hlášky

Citáty slavných, Moudrosti, motta, moudra, myšlenky, bonmoty, aforismy, hlášky, z kategorií citáty o dobru, citáty o lži, citáty o víře, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o štěstí, přísloví o naději, citáty o lásce, citáty o zlu, citáty o nenávisti, citáty o smrti, citáty o svobodě, citáty o smutku, citáty o životě, citáty o bohatství, citáty o přátelství, citáty o ženách, citáty o bohu, citáty o rozumu, citáty o kráse od různých známých osobností.

Dále také spolupracujeme s Lexikonem, slovníkem pojmů Co je to?, který obsahuje přes 8000 definic pojmů a každým dnem přibývají další termíny z medicíny, práva, kultury, ekonomie, literatury, školství atd.

Webové html5 hry zdarma

Zkuste webové html5 hry zdarma. Mj. na webu naleznete Sportovní, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Postřehové, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, Online testy a kvízy zdarma, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, zadarmo, cestování, Vánoční koleda Narodil se Kristus Pán, Kliparty zdarma, humor, webové stránky, Státní prapory všech států, Skvělé hry online zdarma, zdroje informací, Flags of the world countries,

Několik fórů na závěr. Vtip Známky: Pošta musela stáhnout z oběhu známky s tvářemi politiků. Ptáte se: "Z jakého důvodu?" - "Protože lidé nevěděli na kterou stranu maji plivnout!"

Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne: "Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči." Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí ho do počítače, hodí tam desetikačku. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí: Mate tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů. Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavarovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, odkud se ozve bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno: Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou Vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se Vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Dva teplouši hrají karty. „Odhoď spodky,” radí jeden druhému. Druhý stydlivě odmítne: „Tak dlouho se ještě neznáme!”

Další odkazy:

Partnerské weby
Tipy na romantické vánoční filmy
Doporučené odkazy
Libro de colorear
Tipy na zajímavé weby
Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women
Zajímavé internetové odkazy
Nature wallpapers
Naše tipy

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat