Zajímavé odkazy, cestování, zábava i hry

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak vyzkoušejte Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií novináři a žurnalisté, významné osobnosti, spisovatelé a spisovatelky, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, režiséři a scénáristé, herci a herečky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, umělci a umělkyně, sportovci a sportovkyně atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Pittsburgh Penguins, Hokej, Skladatel, Ministři, Romantismus, Miliardáři, Slovenští prezidenti, Komunisté, Generalissimus, Vládce, AIDS, Atentát, Podnikatel, Antropolog, New Jersey Devils, Architekt, Rakušan, Američané, Máj, NHL, Herečka, Kněz, Husité, Filozof, Olympijští vítězové, Vojevůdce, Malíř, Křesťanství, Textař, Ministr zahraničí, Stoletá válka, Hudebnice, Ital, Exilový prezident, Esejista, Washington Capitals apod.

Dopravní značky

Znáte dobře dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní provozní značení, dopravní zařízení, dodatkové tabulky, informativní směrové dopravní značky, informativní jiné dopravní značení, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky, vodorovné značení, výstražné značky, značky upravující přednost apod.

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

World wide web, internet, cestování, zábava i hry

Online adventní magazín - adventní magazín

Blíží se Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční všehochuť, vánoční dárky, vánoční zábava, adventní všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční koledy atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Schleich, Přáníčko, Vánoční trhy, Omalovánky, Plzeň, Keramický adventní věnec, Korálky, Papírové ozdoby, Vánoční svícen, PF, Alkoholový kalendář, Osvětlení, Křesťanství, Atmosféra, Cesmína, Vídeň, Přání, Drážďany, Filmy, Bramborový salát, Linecká kolečka, Umělý vánoční stromek, Perníčky, Santa, Koledy, Film, Zima, Ostrava, Samolepky, Jmenovky, Wallpaper apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Liberecký kraj, Hlavní město Praha, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina apod.

Vánoční web - online vánoční magazín

Blíží se Vánoce? Nemáte nakoupeny dárky, přáníčka, dekorace? Potom se podívejte Vánoční web. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií vánoční dekorace, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční zábava, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Vánoční svíčky, Tablet, Vánoční filmy, Bůh, Alkoholový kalendář, Desktop, Kavkazská jedle, Korálky, Staroměstské náměstí, Láska nebeská, Betlém, bezlepkové cukroví, Adventní trhy, Jarmark, Ježíš Kristus, Windows, Vánoční stromek, Adventní kalendář, Santa Claus, Drážďany, Brambořík, Stromeček, Adventní svícen, Pro děti, Anděl, Pozadí, K Vytisknutí, Osvětlení do oken, Jezulátko, Lindt, Vosí hnízda apod.

Klíčová slova: pro dospělé, Vánoční web, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Fotografie topmodelek, Americké federální vlajky, linky, Online hry pro děti zdarma, Blahopřání k MDŽ, zadarmo, výukové pomůcky, Nejhranější online hry zdarma, Stručný encyklopedický slovník

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Zkuste partnerský web, najdete na něm narozeninová přání, přání k odchodu do důchodu nebo k narození miminka a mnoho dalších textových i obrázkových přáníček k nejrůznějším příležitostem.

Náš tip, cestování, zábava i hry

černý humor, vtipy, vtipné texty, vtípky, anekdoty, kameňáky

Chcete se pobavit? černý humor, vtipy, vtipné texty, vtípky, anekdoty, kameňáky. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky, vtipy, vtípky, Frky ze života, Vtipy o Bohu, Vtipy o cikánech, Vtipy o doktorech, O mužích, O Windows, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O škole, Vtipy o policajtech, O ženách, O ekonomech, O Somálcích, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Vtípky o blondýnkách, Frky o tchýních, O manželství, O Chucku Norrisovi apod.

Obdivujete Rally Dakar a zde závodící kamiony? Vyzkoušejte online hru Kamaz master. Hra je zdarma, stačí vám jen webový prohlížeč.

Dejte si při práci pozor na různé hrozby jako jsou viry a malware, které mohou poškodit váš operační systém.

Keywords:multimédia, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, č, Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace, Co je to Romulus Remus?, Světové vlajky, Super online kvízy, Přehled souborových přípon, A Associazione Calcio Milan de futebol da Itália e do mundo, Kliparty zdarma ke stažení, školství, pro děti

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Partnerský web nabízí seznam textových přání ke svátku rozdělených podle jmen, pro kamarádku nebo pro ženu.

Informace, cestování, zábava i hry

Hry pro dívky online

Vyzkoušejte hry pro dívky online Webhry jsou rozdělené kategorií: Sportovní gamesy, Letecké simulátory, Skákací a hopsací gamesky, Adventní, vánoční hry, Akční gamesky, Adventury, Vaření a smažení, Holčičí, dívčí hry pro holky, Puzzle a skládačky, Oddechové hry, Barbie hry, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Karetní hry - solitaire, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Logické hry, Vzdělávací a výukové hry, Omalovánky, Auta a závodní, online html5 hry apod.

Myslíte si, že to starosta vede s vaším městem špatně? Zkuste si zahrát na starostu a postavte si své město v legendární strategické hře Sim City, která je nyní k dispozici online ve vašem prohlížeči.

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Strategie, strategické hry, Akční hry, Karetní hry, Závodní moto hry, Logické, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Postřehové a tak podobně.

Klíčová slova: webovky, Dopravní značky, V, Sexy Gwen Stephanie, URL, Online adventní magazín, kuriozity, Fotografie topmodelek, ú, Online hry zdarma, Kliparty zdarma, odkazy

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Mississippi, Arizona, Indiana, Rhode Island, Jižní Karolína, Alabama, New Jersey, Tennessee, Jižní Dakota, Pensylvánie, Havaj, Idaho, Severní Karolína, Oregon, Nebraska, Ohio, Connecticut, Colorado, Maine, Florida, Arkansas, Nevada, Michigan, Utah, Nové Mexiko, Kalifornie atd.

Super online kvízy

Vyzkoušejte super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií stavebnictví, lékařství a medicína, internet, nápoje, sport, hardware, český jazyk, náboženství a křesťanství, fyzika, psychologie, cestování, jídlo, bankovnictví, latina, filozofie, rostliny, technika, školství, zkratky, počítače, software, různé, politika, zločin a právo atd.

Síť, cestování, zábava i hry

Pozadí na PC - full HD wallpapery ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC. doporučujeme pro PC, notebook, smartphone, ultrabook, mobilní telefon, obrazovka počítače, počítač, displej, monitor, tablet, phablet a pro operační systémy Apple iOS (iPhone), Windows NT, FreeBSD, SUSE Linux, Windows 7, Chrome OS, Microsoft Windows Vista, Linux Fedora, Lubuntu, Windows Server 2012, OSX. Tapety na plochu PC jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako sportovní wallpapery, květiny, fraktály, tenisté a tenistky, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, motorky, flóra, stromy, nature - příroda, širokoúhlé Full HD widescreen, ptáci, velkoměsta a noční život, Rally, závody aut, hmyz a pavouci, vesmír, kosmos, free wallpapers, Formule 1, sportovní a závodní auta. Mnoho verzí a velikostí jako 1440x960, Full HD 1080x1920, 1600x1200, 2048x1536, 2048x1080, 1600x2560, HD 1280x720, 3200x1200, 412x846, 360x760, 360x640, 1280x1024, 1280x720, 1280x960, 640x480, 1152x768 atd.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií školství, věda, státní správa, herectví, herci a herečky, Spisovatelé a básníci, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, žurnalisté a novináři, křesťanství, zločin a právo, fikce a fantasy, panovníci, prezidenti, králové a círaři, politici, záliby, národnost, politika, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, přezdívky, poruchy, profese a zaměstnání, umělci, nadpřirozené osoby, lékařství, sport, historie atd.

Světové vlajky

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Světové vlajky. Země a jejich státní vlajky jsou rozdělené do kategorií jako země Afriky, ostrůvky Oceánie, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Tapety na plochu PC zdarma ke stažení - nejlepší tapety na plochu zdarma

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Tapety na plochu PC zdarma ke stažení. vhodné pro ultrabook, smartphone, displej, obrazovka počítače, tablet, mobil, počítač, mobilní telefon, phablet, notebook, PC a pro operační systémy Windows 10, Java ME, BlackBerry OS, Linux Fedora, Windows Server 2012, Windows 95, SUSE Linux, Windows 7, Microsoft Windows 8, Windows 2000, Windows NT. Nejlepší pozadí na plochu zdarma jsou rozdělené kategorií: hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, dopravní prostředky, zvířata, hudební tapety, květiny, kytky, příroda, krajina, rostliny, auta, adventní a vánoční tapety, wallpapery, motorky, motocykly, psi a štěňátka, voda a bubliny, letadla, vesmír, planety, galaxie, budovy a stavby, operační systémy, Windows, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní. Zvolte si z rozměrů 1800x1440, 1280x960, 360x720, 1920x1280, 768x1024, 1366x1024, 393x786, 1536x2560, 1080x1800, 1280x768, 1600x2560, 1920x1200, 2560x1600, širokoúhlé 1366x768, 360x760, 1280x1024 atd.

Víte, čím se vyznačuje cynik, despota nebo egoista? Toto a mnohem víc se dozvíte v online encyklopedickém slovníku.

Klíčová slova: Webové online testy zdarma, Městské a obecní prapory obcí ČR, zdroje informací, Omalovánky pro děti, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Prapory všech zemí světa, Online testy a kvízy zdarma, Obrázky na plochu, Nejhranější hry online, cestování, Superhry a hry online zdarma

Americké federální vlajky

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Americké federální vlajky. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Mississippi, Arizona, Indiana, Rhode Island, Jižní Karolína, Alabama, New Jersey, Tennessee, Jižní Dakota, Pensylvánie, Havaj, Idaho, Severní Karolína, Oregon, Nebraska, Ohio, Connecticut, Colorado, Maine, Florida, Arkansas, Nevada, Michigan, Utah, Nové Mexiko, Kalifornie atd.

Super online kvízy

Vyzkoušejte super online kvízy. Testy jsou rozdělené kategorií: testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný encyklopedický slovník. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií stavebnictví, lékařství a medicína, internet, nápoje, sport, hardware, český jazyk, náboženství a křesťanství, fyzika, psychologie, cestování, jídlo, bankovnictví, latina, filozofie, rostliny, technika, školství, zkratky, počítače, software, různé, politika, zločin a právo atd.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Životopisy osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Tak se podívejte Životopisy osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vojáci, generálové, válečníci, křesťané a svatí, herci a herečky, zločinci a vrazi, zpěváci a zpěvačky, spisovatelé a spisovatelky, novináři a žurnalisté, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, světoví i domácí politici atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Podnikatel, Poslanci, Vojáci, Country, Hudebnice, Trenérka, Zpěvačka, Trest smrti, Slovenští prezidenti, Svatý, Komunisté, Boston Bruins, Právník, Francie, Itálie, Ministr zahraničí, Textařka, Stoletá válka, Ministr, Rock ‚n‘ Roll, Vrah, Herec, Dallas Stars, Gymnasté, Němci, Dabérka, Esejista, Nobelova cena, Romantismus, Ekonom, Rakousko-Uhersko, New Jersey Devils, Čech, Pittsburgh Penguins, Charta 77, Olympijský vítěz apod.

Online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace

Doporučujeme online testy a hry zdarma bez registrace nebo instalace. Testy jsou rozdělené kategorií: testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, online testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, výukové pomůcky atd.

V diskuzích jste se možná setkali s různými zkratkami. Mezi nejrozšířenější zkratky patří BTW a IMHO. Víte co znamenají? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: polských vojvodství, rakouských zemí, regionů Francie, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, krajů České republiky atd.

Klíčová slova: počítače, weby, Pozadí na PC zdarma ke stažení, odkaz, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Cristiano Ronaldo football, Hry pro dívky online, Americké federální vlajky, internet, zajímavosti, Biografie slavných osobností, tipy, Emma Watson, 5

Několik fórů na závěr. Vtip Oblíbené roční období: Víte, proč mají teplouši rádi zimu ? Nosí se přece teplé oblečení ! A víte, proč mají rádi léto ? To zase bývá teplé počasí !

Proč může ODS jen velmi obtížně rozmnožovat počet svých členů? No, zkusili jste se už někdy rozmnožovat s modrým ptákem?

Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Další odkazy:

Stahujte velikonoční přáníčko Krásné Velikonoce
Doporučené odkazy
FC Bayern Munich
Naše tipy na užitečné weby
Manchester United F.C.
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Omalovánky zdarma
Partnerské internetové stránky
Vlajka Argentiny
Naše tipy na zajímavé stránky
Athletic Bilbao club

Děkujeme vám za vaši návštěvu.