Naše tipy, cestování, zábava i hry

Inspirujte se níže uvedenými odkazy a navštivte jiné zajímavé webové projekty.

Stručný slovník osobností, profesí, vlastností

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník osobností, profesí, vlastností. Najít tu můžete často hledané osobnosti, výrazy, pojmy a slova z následujících oborů: vlastnosti, záliby a hobby, profese a zaměstnání, politici, herectví, herci a herečky, mytologie, osobnosti, poruchy, nadpřirozené osoby, podnikání a podnikatelé, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, umělci a umění, přezdívky, fikce a fantasy, věda, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, politika, sportovci a sportovkyně, státní správa, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, panovníci, prezidenti, králové a círaři, lékařství atd.

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Síť, cestování, zábava i hry

Pozadí na plochu počítače - nejlepší tapety na plochu zdarma

Dále vám doporučujeme: Pozadí na plochu počítače. můžete využít v monitor, PC, tablet, obrazovka počítače, notebook, mobilní telefon, ultrabook, počítač, displej, phablet, smartphone a pro operační systémy Java ME, Android, Windows NT, Linux Xubuntu, SUSE Linux, Slackware, Linux Ubuntu, Chrome OS, FreeBSD, Apple iOS (iPhone), BlackBerry OS. Tapety na PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako hry a herní wallpapery, voda a bubliny, zvířata, jídlo a nápoje, 3D a Abstraktní, Velikonoce - velikonoční tapety, vesmír, planety, galaxie, wallpapery, motorky, motocykly, moře, oceány, pláže, adventní a vánoční tapety, letadla, vojenské Army tapety a zbraně, operační systémy, Windows, auta, Roztomilá zvířátka, budovy a stavby, květiny, kytky, sportovní pozadí, dopravní prostředky. Stahujte v rozlišení 1280x854, 2560x2048, 1152x768, 360x760, 1080x1800, 375x667, 750x1334, 1280x800, 1920x1440, 360x640, 1600x900, 1536x2048, hi res 2560x1920, Full HD 1080x1920, 1920x1280, 2048x1536 atd.

Nepropadli byste ze zeměpisu? To si můžete ověřit na webovkách se státními vlajkami. Kromě státních vlajek všech zemí světa zde naleznete i mnoho údajů o každém státu - např. počet obyvatel, rozloha, výše HDP apod.

Online hry zdarma

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma . V této rozsáhlé kolekci naleznete Bojové hry, Sportovní hry, Relaxační hry, Hry pro děti, Stolní a deskové hry, Závody aut, Karetní hry, Logické hry, Hry pro dva hráče, Adventury, Animace, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Strategie, Postřehové hry, Střílečky a tak dále.

Klíčová slova: Vlajky měst a obcí České republiky, internet, pro děti, školství, Hazard games, Wallpapery na tablet, odkazy, zeměpis, Dětské omalovánky, Super online hry zdarma, Státní vlajky zemí, zdarma, Seznam přípon a koncovek souborů

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Wallpapery na tablet - obrázky na PC zdarma ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapery na tablet. lze použít v ultrabook, displej, počítač, tablet, phablet, smartphone, notebook, mobil, mobilní telefon, monitor, PC a pro operační systémy Windows 7, Windows 98, Windows XP, Java ME, macOS, Windows 10 Mobile, SUSE Linux, Linux Mint, Apple iOS (iPhone), FreeBSD, Windows Me. Full HD wallpapers na PC z kategorií širokoúhlé Full HD widescreen, motorky, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky, květiny, fantasy, zvířata, flóra, stromy, hmyz a pavouci, velkoměsta a noční život, free wallpapers, Formule 1, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, sportovní a závodní auta, Rally, závody aut, 3D a digitalní abstraktní tapety. Zvolte si z rozměrů 1200x1920, 1680x1050, 1600x900, 750x1334, 1920x1080, 1280x854, širokoúhlé 1366x768, 3200x1800, 1024x768, 768x1024, 2160x3840, 1080x1920, 1920x1280, 2048x1080, 1280x800, 1280x768 atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, čím prohlížet, jak přehrát, jak exportovat, v čem upravit, jak převést, kterak editovat, jak importovat, jak konvertovat, jak vytvořit, čím zobrazit soubory těchto typů: písma, fonty, konfigurační soubory, koncovky souborů, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, dokumenty, video soubory, spustitelné soubory, internet a web, obrazy disků, šablony dokumentů, grafiku apod.

Doporučené odkazy, cestování, zábava i hry

Online adventní magazín - online vánoční webzine

Blíží se Vánoce? Nemáte dárečky, vánoční výzdobu, a přáníčka pro vaše blízké? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční dárky, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční přání, vánoční stromeček, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, adventní všehochuť, vánoční všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Píseň, Keramický adventní věnec, Pokrmy, Linux, Adventní kalendář, Německy, Monitor, Vánoční kaktus, Přáníčko, Bůh, Plzeň, Ohňostroj, Koleda, Vánoční prostírání, Alkoholový kalendář, Vánoční hvězda, Jmenovky, Přání, Adventní trhy, Borovice, Bramborový salát, Adventní neděle, Tablet, Papírový vánoční stromek, Silvestr, Vánoční ubrusy, Historické ozdoby, Atmosféra, Rostliny, Třásně, Keramika apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Biografie slavných osobností - Životopisy, biografie soudobých a historických osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Biografie slavných osobností. V tomto webu naleznete mnoho článků z kategorií zločinci a vrazi, podnikatelé a obchodníci, zpěváci a zpěvačky, herci a herečky, světoví i domácí politici, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, sportovci a sportovkyně, režiséři a scénáristé, umělci a umělkyně, významné osobnosti atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Zpěvačky, Závodník, Pittsburgh Penguins, Máj, Státník, Normalizace, Olympijští vítězové, Čeští králové, Filozof, Faraon, Vražedkyně, Komik, Prezident USA, KHL, Vojevůdce, Textařka, Upálen, KSČ, Komunista, Vládce, Dabérka, Podnikatel, Producent, Starověký Egypt, Režisér, Náboženství, ČSSD, Mluvčí, Orlík, Romantismus, Rock ‚n‘ Roll, Renesance, Slovák, Ministři, Prezidenti ČR, Charta 77 apod.

Keywords:M, Seznam státních vlajek, webovky, Stručný encyklopedický slovník, Free hry, Nejlepší školní testy a kvízy, Databáze osobností Kdo je to?, Hry pro nejmenší děti online zdarma, Přáníčka k svátku, texty sms k jmeninám, Wallpapers na zdarma PC ke stažení, zábava, Biografie slavných osobností

K přání je mnoho příležitostí jak se dozvíte na tomto webu. Naleznete zde třeba klasická přání k jmeninám, přání k novému roku nebo přání k promoci.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako auta, věda, ptáci, květiny, smajlíci a emotikony, halloween, ženy a dívky, hmyz, jídlo a nápoje, nástroje a přístroje, nápoje, rostliny, symboly, láska, náboženství, ovoce, dopravní prostředky, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, osobnosti a lidé, zelenina, stavby, Vánoce a Advent atd.

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Informace, cestování, zábava i hry

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Nechte je vybarvovat omalovánky online. Nejoblíbenější jsou princezny, auta nebo šmoulové.

Vyzkoušejte Online Arkanoid! Jedná se o předělávku klasické hry známé z osmibitových počítačů.

Vlajky amerických států USA

Nevíte jak vypadají vlajky jednotlivých států USA? Pak doporučujeme web Vlajky amerických států USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Florida, Oklahoma, Idaho, Severní Dakota, Arizona, Oregon, Mississippi, Washington, Illinois, Severní Karolína, Maine, Tennessee, Iowa, Delaware, Nebraska, New Jersey, Michigan, Aljaška, Louisiana, New Hampshire, Utah, Montana, Nevada, Maryland, Massachusetts, Virginie atd.

Klíčová slova: Pozadí na plochu počítače, V, Dopravní značení, Isla Fisher, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejlepší zeměpisné kvízy, Full HD tapety na PC, Biografie Ashanti, Seznam vlajek měst České republiky, kuriozity, Vlajky spojených států amerických, Přehled zkratek a akronymů

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Vánoční online hry, Sportovní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Velikonoční hry, Karetní, Oddechové, Závodní, Hry na vaření a smažení, Klasické, Pro dívky, Logické, Střílečky, Stolní hry a deskovky a podobně.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Internet, síť, cestování, zábava i hry

Prahu nebo Český Krumlov znají všichni, proto nemá smysl o nich psát. Měst v České republice jsou však stovky. Zajímá vás technika, hornictví nebo se chcete zchladit v parném létě? Pak navštivte hornické město Příbram plné technických a kulturních památek z doby těžby stříbra a jiných kovů.

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Navštivte přání, přáníčka a blahopřání. V tomto webu naleznete v tomto webu. Stovky vtipných veršovaných textových i obrázkových přáníček k svátku, narozeninám, svatbě, k MDŽ, odchodu do důchodu apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Víte, že své vlajky mají i města? Víte jak vypadá třeba vlajku Mělníka nebo berounskou vlajku? Tyto a další vlajky naleznete tady.

Klíčová slova: odkaz, Nejlepší zeměpisné kvízy, Webové html5 hry zdarma, Christina Aguilera, Online adventní magazín, V, Přehled formátů souborů, Travel in USA, Stručný encyklopedický slovník, Super free web games zdarma, F

Máte-li chvilku času, podívejte se prosím na partnerskou stránku plnou obrázků vhodných na plochu počítače. Jsou zde stovky tapet v desítkách kategorií. Vybere si proto určitě každý z vás.

Webové html5 hry zdarma

Běžte na webové html5 hry zdarma Vybírejte z kategorií Vánoční online hry, Sportovní, Bojové online gamesy, Onlinovky pro dva hráče, Strategie, Velikonoční hry, Karetní, Oddechové, Závodní, Hry na vaření a smažení, Klasické, Pro dívky, Logické, Střílečky, Stolní hry a deskovky a podobně.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Náš tip, cestování, zábava i hry

Superhry a hry online zdarma

Zapařte si superhry a hry online zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Postřehové, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Relaxační onlinovky, Sportovní, Akční hry, Karetní hry, Logické a tak podobně.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Naleznete zde státní vlajky z mnoha kategorí, kupříkladu: země Afriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, evropské země a státy, země střední Asie, země jižní Asie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, ostrůvky Oceánie, země východní Asie apod.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: weby, doporučujeme, počítače, zadarmo, Online hry zdarma, Obrázek Náruživá kuřačka, Free game online hry, volný čas, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Ilustrace, obrázky, internetové stránky, webové stránky, Poker online card game, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Američan se baví s Čechem: Rozhovor Američana s Čechem: In the USA we have: Bill Clinton, Stevie Wonder, Bob Hope, Johny Cash.... In the Czech Republic we have Paroubek - no wonder, no hope, no cash.

Víte, jak lze mezi politiky najít tři naprosté blbce? - Namátkou.

Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celej se rozplývá: "Jaký má krásný očíčka, a ten čumáček. A jaký má malinký zoubky, a ty ouška. Ty ouška? Ty uši!!! No počkej, zajíci!!!"

Další odkazy:

Flags of the world countries
Naše tipy na užitečné weby
Omalovánky k vytištění
Partnerské internetové stránky
Ruletas electrónicas casino
Zajímavé internetové odkazy
Sexy Ashanti
Odkazy na užitečné webové stránky
Biografie Charisma Carpenter
Zajímavé webové stránky
Co je to Romulus Remus?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení