Partnerské weby, cestování, počítače a internet

Seznam odkazů na zajímavé internetové stránky a partnerské weby.

Webové html5 hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme webové html5 hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Logické, Závodní moto hry, Sportovní, Postřehové, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Karetní hry, Strategie, strategické hry, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Máte rádi sport a především hokej? Pokud je odpověď ANO, navštivte partnerskou stránku s vtipy obsahující vtipy o hokeji.

Vlajky států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Vlajky států světa. V této rozsáhlé kolekci naleznete země východní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, státy jižní Ameriky, Antarktidy, země Severní Ameriky, státy Střední Ameriky, země střední Asie, ostrůvky Oceánie apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Vtipy, vtípky, kameňáky, fóry, anekdoty, fórky

Chcete se uvolnit? Vtipy, vtípky, kameňáky, fóry, anekdoty, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: O Somálcích, Frky ze života, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O Windows, O ženách, O Chucku Norrisovi, O ekonomech, Vtipy o doktorech, O škole, O Slovácích, Vtipy o Pepíčkovi, O Němcích, Vtipy o cikánech, O důchodcích, Frky o tchýních, Vtipy o Bohu, Vtipy o policajtech, Frky, vtipy, vtípky, Vtípky o blondýnkách, O zvířátkách, Vtipné hádanky apod.

Donald John Trump (narozen 14. června 1946 New York) je americký republikánský politik a 45. prezident Spojených států amerických, kterým se stal 20. ledna 2017. Do Bílého domu nastoupil Donald Trump ve věku 70 let je Donald Trump nejstarší a zároveň nejbohatší zvolený prezident a stal se také prvním mužem v úřadu bez předchozí zkušenosti s politickou či armádní funkcí.

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, webové stránky, Staré hry online, Flags of the world countries, Dopravní značení, Tapety do mobilu, Vlajky amerických států USA, Obrázky k svátku, zábava, kuriozity, zajímavosti, Pozadí na PC

Dopravní značení

Znáte všechny dopravní značení používané v České republice a na Slovensku? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, dodatkové tabulky, příkazové dopravní značky, značky upravující přednost, informativní provozní značení, neoficiální zábavné značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, vodorovné značení, výstražné značky, zahraniční značky apod.

Vtipné texty, černý humor, vtipy, ftipy, kameňáky, vtípky

Chcete se pobavit? Vtipné texty, černý humor, vtipy, ftipy, kameňáky, vtípky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vtipy o metanolu, vtipné básničky, černý humor, kameňáky, fóry nejen o českém hokeji, vtipy o mužích, chlapech, vtipné hádanky, anekdoty o politice, poslední věty před smrtí, vtipy o facebooku, murphyho zákony, vtipné citáty, fóry o homosexuálech, vtipy o blondýnách, židovské anekdoty apod.

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak importovat, čím prohlížet, v čem upravit, kterak editovat, jak převést, jak konvertovat, jak exportovat, jak vytvořit, jak otevřít, jak spustit soubory těchto typů: spustitelné soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, písma, fonty, komprimace dat, konfigurační soubory, dokumenty, koncovky souborů, obrazy disků, internet a web, šablony dokumentů, systémové soubory, hudební audio soubory apod.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Online adventní magazín - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Tak se podívejte Online adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, materiály ke stažení, vánoční všehochuť, adventní všehochuť, vánoční dárky, vánoční dekorace, vánoční filmy, vánoční koledy, vánoční přání, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Jingle Bells, Obrazovka, Korálky, Vykrajovátka, Rumové řezy, Vánoční svařák, Tiskárna, Papírový vánoční stromek, Televize, Drážďany, Pozadí, Linux, Linecká kolečka, Keramický adventní věnec, Smrk, Tichá noc, Hostina, Koleda, Mrazík, Vídeňský punč, Husarské knoflíky, Kavkazská jedle, Vánoční tapety, Vánoční ubrusy, Lindt, Dárky, Dia, Striezelmarkt, Vosí hnízda, Brambořík, Vánoční pozadí apod.

Keywords:školství, Webové html5 hry zdarma, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Dubai city, internet, Online zeměpisné testy a kvízy zdarma, počítače, Tapety na plochu Formule 1, Obrázky vlajek měst ČR, V, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Má svátek váš bližní? Nezapomeňte mu poslat pěkné blahopřání k jmeninám.

Online testy zdarma

Vyzkoušejte online testy zdarma. Mj. na webu naleznete online testy a kvízy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, Chemie - chemické testy a kvízy, Matematické testy, testy psaní všemi deseti prsty, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky, Angličtina, výuka anglického jazyka atd.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Super online kvízy

Doporučujeme super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ovoce, muži, stavby, rostliny, láska, Velikonoce, velikonoční kliparty, sport, květiny, halloween, auta, zvířata, hudba, náboženství, smajlíci a emotikony, dopravní prostředky, symboly, zelenina, ženy a dívky, hmyz, osobnosti a lidé, věda, nápoje, nástroje a přístroje atd.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Klíčová slova: hyperlinky, V, doporučujeme, Texty přáníček k svátku podle jmen, zdroje informací, Obrázky vlajek měst ČR, Webové html5 hry zdarma, Obrázek Korzet, URL, pro dospělé, multimédia, Tapety na PC zdarma ke stažení

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy atd.

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Wyoming, Washington, Texas, Virginie, Vermont, Utah, Maryland, Oregon, New Jersey, Connecticut, Louisiana, Rhode Island, Arkansas, Indiana, Oklahoma, Tennessee, Mississippi, Pensylvánie, Kentucky, Georgie, Severní Dakota, Maine, Michigan, Nové Mexiko, Alabama, Jižní Karolína atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Informace, cestování, počítače a internet

Informace o Chorvatsku, národní parky - Plitvická jezera, Krka. Chorvatský slovník. Popis měst a oblastí - Makarská riviéra, Zadar, Dubrovník, Istrie.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, geocaching, politické strany a hnutí, obecné zkratky, okresy České republiky, zkratky krajů České republiky, firmy a společnosti, země EU, státy usa, týmy NHL, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích apod.

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Rčení, myšlenky, výroky, aforismy, moudra, moudrosti, přísloví

Citáty slavných osobností, Rčení, myšlenky, výroky, aforismy, moudra, moudrosti, přísloví, . V této jedinečné sbírce naleznete citáty o přátelství, citáty o člověku, citáty o smrti, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o dobru, citáty o smutku, citáty o manželství, citáty o rozumu, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o víře, citáty o kráse, citáty o lásce, citáty o bohu, citáty o štěstí, citáty o odvaze, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o zlu od různých známých osobností.

Klíčová slova: volný čas, zadarmo, webovky, Erika Eleniak, Stručný slovník pojmů a termínů, Seznam přípon a koncovek souborů, internetové stránky, Fotky Lucy Liu, Obrázky na PC zdarma ke stažení, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Hry pro nejmenší online

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Vybírejte z kategorií výukové pomůcky, online IQ testy zdarma, cizí jazyky, zeměpisné testy a kvízy, Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, online testy a kvízy atd.

Vlajky amerických států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky amerických států USA. Zde naleznete například vlajky států Wyoming, Washington, Texas, Virginie, Vermont, Utah, Maryland, Oregon, New Jersey, Connecticut, Louisiana, Rhode Island, Arkansas, Indiana, Oklahoma, Tennessee, Mississippi, Pensylvánie, Kentucky, Georgie, Severní Dakota, Maine, Michigan, Nové Mexiko, Alabama, Jižní Karolína atd.

Víte jak vypadá vlajka Hondurasu, vlajka Belize nebo vlajka Makedonie?

Síť, cestování, počítače a internet

V online vánočním magazínu najdete vše o Vánocích. Vánoční recepty, koledy, přání, tipy na vánoční dárky, tapety na plochu, vánoční dekorace, zábava, filmy atd...

Online hry - Onlinovky neboli online hry můžete hrát ve vašem prohlížeči. Výběr z desítky kategorií (akční, bojové, deskové hry, logické, strategické, atd.). Nevíte, kterou hru si vybrat? Pak zkuste denní tipy na online hry zdarma.

Máte rádi krásné ženy? Pak zkuste tapety celebrit na plochu počítače. Krásné modelky, herečky nebo zpěvačky rozjasní plochu vašeho monitoru.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Textová přání k svátku rozdělená podle jmen, pro muže, ženu nebo kamarády.

Klíčová slova: Ilustrace, obrázky, cestování, Online testy zdarma bez registrace, Státní prapory, linky, Barbados, humor, zdarma, tipy, Adventní magazín, Online testy zdarma, Super online kvízy, Fernando José Torres Sanz, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nelez každému do ... : Matka vyčítá hezounovi: „Nemusíš lézt každému boháčovi do prdele!” „Ale já za to nemůžu, že je ve vyšší společnosti tolik gayů!”

Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Lidé, kteří pracují s počítači, se nechovají tak, jak počítač vyžaduje, aby se chovali.

Další odkazy:

Obrázky ptáků na plochu PC
Tipy na užitečné weby
Computer games
Zajímavé internetové odkazy
Sportovní obrázky na plochu PC
Tipy na zajímavé weby
Free computer wallpapers
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Modelky a celebrity
Odkazy na partnerské weby
Mám čest být vajíčko - velikonoční přáníčko

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení