Zajímavé odkazy, technika, kultura, volný čas

Dále vám doporučujeme navštívit tyto weby.

Prapory českých měst

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Prapory českých měst. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Jihomoravský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Kraj Vysočina, Středočeský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Zlínský kraj apod.

Regionální vlajky, prapory a symboly krajů

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného kraje? Pak navštivte Regionální vlajky, prapory a symboly krajů. Naleznete zde nejen krajské vlajky ale i například vlajky rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, regionů Francie, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství atd.

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

World wide web, internet, technika, kultura, volný čas

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Víte, co znamená zkratka HPP, JOP nebo EIA? Odpověď můžete získat zde.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: zkratky krajů České republiky, týmy NHL, firmy a společnosti, vojenské hodnosti, mezinárodní organizace, země EU, úřady a ministerstva, okresy České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, vysokoškolské a akademické tituly, hudební zkratky, geocaching, měny, mezinárodní organizace, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky apod.

Klíčová slova: webové stránky, humor, zdroje informací, Federace USA, Texas hold’em poker Online, regras, apostas, jogos, zdarma, Nejhranější online hry zdarma, školství, Athletic Bilbao club, F, internetové stránky, weby, pro dospělé

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Životopisy slavných osobností - Životopisy slavných osobností z řad panovníků, prezidentů, politiků, umělců, spisovatelů, vědců, vojevůdců, sportovců atd.

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Internet, síť, technika, kultura, volný čas

Na partnerském webu naleznete nejenom přáníčka k svátku, ale i velikonoční a vánoční PFka, přání, blahopřání, gratulace.

Online hry pro děti zdarma

Vyzkoušejte online hry pro děti zdarma . Mj. na webu naleznete Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní, Strategie, Bojové online gamesy, Pro dívky, Velikonoční hry, Hry na vaření a smažení, Klasické, Vánoční online hry, Onlinovky pro dva hráče, Závodní, Střílečky, Sportovní, parkování - parkovačky a podobně.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Keywords:Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, Nejhranější online testy a kvízy, Kliparty pro dokumenty, Regionální vlajky, prapory a symboly krajů, SMS přání k jmeninám podle jmen, info, Kliparty pro Office, Webové online testy zdarma, Cindy Crawford, Počítačové tapety pro Windows, odkaz, Stručný encyklopedický slovník

Vše o Vánocích - online vánoční magazín

Budou brzy Vánoce? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Tak se podívejte Vše o Vánocích. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: vánoční stromeček, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční zábava, vánoční přání, vánoční koledy, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Adventní věnec, Recepty, Kapr, Pokrmy, Hostina, Staroměstské náměstí, Vánoční kaktus, Vánoční filmy, Kameňák, SMS, Štědrý den, Štědrý večer, Vánoce, Dia, Televize, Bůh, Květiny, Vánoční ubrusy, Husarské knoflíky, Adventní trhy, Tapeta, Svíčky, Plzeň, Papírový vánoční stromek, Lego, Vánoční světýlka, Tichá noc, Vídeň, Omalovánky, Přáníčko, Patchwork apod.

Stahujte romantické tapety na pozadí vašeho počítače z partnerské stránky. Na výběr máte z mnoha kategorií jako zvířátka nebo příroda.

Vtípky, černý humor, ftipy, kameňáky, vtipy, vtipné texty

Chcete se uvolnit? Vtípky, černý humor, ftipy, kameňáky, vtipy, vtipné texty. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy z kategorií O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O Slovácích, O gayích a homosexuálech, Vtipy o doktorech, O škole, Vtipy o cikánech, O Somálcích, O mužích, O ekonomech, Vtípky o blondýnkách, O Němcích, O Windows, Frky, vtipy, vtípky, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, Vtipné hádanky, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Vtipy o policajtech apod.

Náš tip, technika, kultura, volný čas

Super free web games zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme super free web games zdarma. Hry jsou rozdělené kategorií: Strategie, strategické hry, Bojové gamesy, Sportovní, Akční hry, Karetní hry, Stolní hry a deskovky, Postřehové, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Na partnerském webu naleznete stovky přání k svátku (neboli k jmeninám) rozdělených do mnoha kategorií jako pro muže, pro děti apod.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Klíčová slova: V, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Vánoční magazín, Online omalovanka Velikonoční vajíčko, URL, internet, Nej hry online, Obrázek Policistka, Městské a obecní prapory obcí ČR, Státní prapory všech států, Dopravní značení, odkazy

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Síť, technika, kultura, volný čas

Seznam přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte v čem spustit, jak převést, kterak editovat, jak spustit, jak vytvořit, v čem upravit, jak otevřít, jak přehrát, jak importovat, čím zobrazit, jak exportovat následující typy souborů: spustitelné soubory, obrazy disků, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, komprimace dat, internet a web, video soubory, konfigurační soubory, grafiku, koncovky souborů, systémové soubory apod.

Online testy zdarma bez registrace

Běžte na online testy zdarma bez registrace. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online testy a kvízy, výukové pomůcky, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, Matematické testy, Chemie - chemické testy a kvízy atd.

Co je to je stručný slovník odborných výrazů, pojmů, termínů a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti.

Superhry a hry online zdarma

Všem hráčům doporučujeme superhry a hry online zdarma. Naleznete zde Závodní moto hry, Postřehové, Bojové gamesy, Akční hry, Karetní hry, Logické, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Sportovní a tak podobně.

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online Hry jsou rozdělené kategorií: Akční hry, Sportovní hry, Strategie, Střílečky, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Závody aut, Adventury, Relaxační hry, Brutální krvavé hry, Hry pro dva hráče, Karetní hry, Logické hry, Animace, Bojové hry, Hry pro děti a tak dále.

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Staré hry online, Webové html5 hry zdarma, Texas Hold’em Poker Online, reglas, apuestas, juego, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, PC pozadí pro Windows, Super online kvízy, Lionel Messi, calciatore argentino, V, tipy, Nejhranější online hry zdarma

Potřebujete zabavit vaše malé děti během dlouhé cesty autem, letadlem nebo vlakem? Pak jim nainstalujete do telefonu jednoduché java hry zdarma, které je jistě zabaví. Pokud nechcete hry instalovat, můžete dětem v notebooku nabídnout online hry zdarma, případně jim vytiskněte omalovánky zdarma. Zábavných alternativ je opravdu hodně.

Víte, co je to tablet, co to je router nebo co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete ve stručném encyklopedickém slovníku CO JE TO!.

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Informace, technika, kultura, volný čas

PC pozadí pro Windows - wallpapery na tablet

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste PC pozadí pro Windows. jsou vhodná pro displej, monitor, ultrabook, notebook, phablet, obrazovka počítače, počítač, smartphone, tablet, mobil, mobilní telefon a pro operační systémy Windows 2000, Windows 10 Mobile, Microsoft Windows Vista, Windows Me, Chrome OS, Windows 98, Java ME, Windows 7, Windows XP, Lubuntu, Android. Wallpapers na plochu počítače jsou rozdělené kategorií: velkoměsta a noční život, širokoúhlé Full HD widescreen, sportovní a závodní auta, hmyz a pavouci, zvířata, free wallpapers, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery, armáda, válka, zbraně, ptáci, květiny, flóra, stromy, Rally, závody aut, fraktály, motorky, fantasy, oceán, moře, pláže, tenisté a tenistky. Zvolit si můžete z velikostí 1440x900, 854x480, 320x568, 1280x800, 1800x1440, 1680x1050, 1600x900, Full HD 1080x1920, 1280x768, 3200x1200, 1440x2560, 2048x1080, 3200x1800, 1024x768, 2048x1536, 2560x1920 atd.

Znáte dobře státní vlajky? Víte, jak vypadá vlajka Rwandy, vlajka Peru nebo vlajka Japonska?

Nejhranější online hry zdarma

Všem hráčům doporučujeme nejhranější online hry zdarma . Mj. na webu naleznete Animace, Relaxační hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Střílečky, Bojové hry, Adventury, Brutální krvavé hry, Závody aut, Logické hry, Karetní hry, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Hry pro dva hráče, Strategie a tak dále.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Městské a obecní prapory obcí ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Karlovarský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Pardubický kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj, Královéhradecký kraj, Jihomoravský kraj apod.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: stavebnictví, příroda, politika, náboženství a křesťanství, hardware, věda, lékařství a medicína, zkratky, cestování, ekonomie a ekonomika, chemie, latina, sport, zločin a právo, matematika, filozofie, nápoje, jídlo, český jazyk, rostliny, nemoce, různé, nástroje, literatura atd.

Klíčová slova: zadarmo, V, Vlajky států a zemí světa, zajímavosti, Seznam přípon a koncovek souborů, Obrázek Rozesmátá blondýna, Online hry pro děti zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Superhry a hry online zdarma, pro děti, Dopravní značky, výukové pomůcky, Poker OMAHA hold’em, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Můžu ti zavolat?: Seznámí se mladý muž s blondýnkou. Při rozloučení se zeptá: "Mohu ti zítra zavolat do práce?" "Můžeš, ale kdyby to brala šéfová, tak to polož." "Jak jí ale poznám?" "Je zrzavá a má brejle."

„Nestěžuju si na kvalitu ledu,” prohodil před utkáním zkušený obránce. „Rád se ještě před zahájením trochu vykoupu.”

Co uvidíme, podíváme-li se blondýnce do očí? Vnitřní stěnu týla.

Další odkazy:

Fotografie Kim Kardashian
Zajímavé internetové odkazy
Biografie Gillian Anderson
Odkazy na zajímavé weby
Tapety se zvířaty na plochu PC
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Obrázek Bruneta
Tipy na Partnerské weby
A.C. Milan football club italy
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Omalovánky pro děti:

Online omalovánky aut a autíček zdarma
Obrázky budov a staveb online k vybarvení
Online omalovánky dinosauři
Online omalovánky dopravních prostředků
Obrázky koní online k vybarvení pro děti
Počítačové, internetové online omalovánky
Pohádkové postavy online k vybarvení
Obrázky povolání a zaměstnání lidí k vybarvení
Online omalovánky princezny k vybarvení
Příroda - obrázky k vybarvení na počítači
Omalovánky psi pro děti online k vybarvení
Online omalovánky roztomilých zvířatek
Vánoční, adventní online omalovánky zdarma
Velikonoční online omalovánky pro děti zdarma
Online omalovánky, obrázky vlaků k vybarvení