Dále doporučujeme, informace a zábava

Tato webová stránka přináší seznam zajímavých odkazů na jiné internetové stránky, které určitě musíte navštívit.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií záliby a hobby, herectví, herci a herečky, křesťanství, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, Spisovatelé a básníci, žurnalisté a novináři, politici, rodinné a příbuzenské vztahy, historie, psychologie, osobnosti, vlastnosti, podnikání a podnikatelé, filozofie, panovníci, prezidenti, králové a círaři, hanlivé až sprosté přezdívky, politika, věda, umělci a umění, národnost, státní správa, profese a zaměstnání, mytologie, školství a vzdělávání atd.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Zde naleznete například vlajky států Mississippi, Severní Karolína, Kansas, Jižní Karolína, Texas, Maryland, Connecticut, Arizona, Georgie, Pensylvánie, Utah, Severní Dakota, Florida, Aljaška, Alabama, New York, Colorado, Havaj, Tennessee, Missouri, Kentucky, Virginie, Delaware, Oregon, Washington, Nevada atd.

Vtipy, kameňáky, vtípky, frky, anekdoty, černý humor

Zkuste vypnout! Vtipy, kameňáky, vtípky, frky, anekdoty, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné hádanky, frky o zvířatech, vtipy o mužích, chlapech, anekdoty o politice, fóry nejen o českém hokeji, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipné básničky, vtipné citáty, kameňáky, židovské anekdoty, černý humor, vtipy o blondýnách, fóry o homosexuálech, vtipy o facebooku apod.

Síť, informace a zábava

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Najít tu můžete často žádané pojmy, výrazy a slova z následujících oborů: zkratky, rostliny, sport, nemoce, bankovnictví, filozofie, materiály, cestování, příroda, psychologie, účetnictví, jídlo, internet, počítače, matematika, latina, chemie, nápoje, hardware, náboženství a křesťanství, různé, politika, fyzika, nástroje atd.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako dopravní prostředky, ovoce, ptáci, Vánoce a Advent, halloween, ženy a dívky, láska, mapy, náboženství, věda, symboly, květiny, přístroje, auta, muži, sport, smajlíci a emotikony, hmyz, stavby, nápoje, nástroje a přístroje, rostliny, zelenina atd.

Slovník pojmů Co je to?

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Slovník pojmů Co je to?. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: bankovnictví, fyzika, politika, zkratky, ekonomie a ekonomika, věda, materiály, počítače, internet, stavebnictví, nápoje, zločin a právo, cestování, software, lékařství a medicína, školství, český jazyk, chemie, technika, psychologie, nemoce, příroda, literatura, matematika atd.

Klíčová slova: M, zábava, Hry pro kluky, multimédia, Přáníčka k jmeninám, vtipné veršované sms texty k svátku, Vlajky spojených států amerických, Nejlepší online hry zdarma, webové stránky, Úspory vody, tepla, eletřiny, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, kuriozity, URL

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly. Městské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Pardubický kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj, Olomoucký kraj, Kraj Vysočina, Ústecký kraj, Královéhradecký kraj, Jihočeský kraj, Plzeňský kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj apod.

Chcete si zatraktivnit vzhled vašeho tabletu, mobilního telefonu nebo počítače? Jedním z rychlých a levných způsobů je změna tapety pracovní plochy. Mezi neoblíbenější pozadí patří horský vrchol, kapky vody a obilí.

Informace, informace a zábava

Máte chvilinku času? Pokud je vaše odpověď kladná tak se podívejte na partnerskou stránku plnou tapet plochu počítače. Nejoblínější tapety jsou krajina, blesky a jezero...

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: mezinárodní organizace, fyzikální jednotky, měny, úřady a ministerstva, internetové domény 1. řádu, státy usa, okresy České republiky, firmy a společnosti, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, obecné zkratky, geocaching, vysokoškolské a akademické tituly, země EU, hudební zkratky, týmy NHL, politické strany a hnutí apod.

Víte jak vypadá Příbramská vlajka nebo kde se nachází úřad práce v Příbrami? Pokud ne, dozvíte se to zde.

Keywords:Webové online testy zdarma, školství, Dopravní značky, A, Wallpapers na plochu, humor, webovky, Státní prapory zemí světa, Sexy Gisele Bündchen, zdarma, Online vánoční webzine, zadarmo

Omalovánky, obrázky k vybarvení - obrázky k vybarvení, zdarma ke stažení a vytištění.

Pojmy a termíny ze všech oborů lidské činnosti.

Slaví váš příbuzný narozeniny? Zašlete mu přání k narozeninám. Na výběr je z mnoha kategorií, např. přání k narozeninám pro babičku nebo přání k narozeninám pro muže.

Náš tip, informace a zábava

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Závody aut, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Animace, Strategie, Střílečky, Hry pro děti, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Akční hry, Adventury, Logické hry, Bojové hry, Karetní hry, Sportovní hry a tak dále.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Klíčová slova: hyperlinky, Ilustrace, obrázky, Webové online testy zdarma, Texty přání k svátku podle jmen, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, info, Super free web games zdarma, Rihanna celebrity, Super online flash hry, zdroje informací, Dopravní značky, výukové pomůcky

Seznam přípon a koncovek souborů

Velký Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak otevřít, jak vytvořit, jak exportovat, v čem upravit, jak převést, jak importovat, čím zobrazit, jak přehrát, čím prohlížet, jak konvertovat, v čem spustit soubory těchto typů: hudební audio soubory, systémové soubory, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, písma, fonty, šablony dokumentů, komprimace dat, dokumenty, video soubory, konfigurační soubory, koncovky souborů, obrazy disků apod.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Doporučené odkazy, informace a zábava

Fóry, vtipy, anekdoty, kameňáky, vtípky, černý humor

Chcete se pobavit? Fóry, vtipy, anekdoty, kameňáky, vtípky, černý humor. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Frky o tchýních, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, O Windows, O ekonomech, Vtipy o židech - židovské anekdoty, O manželství, O mužích, O škole, Vtipné hádanky, Vtipy o doktorech, Vtipy o Pepíčkovi, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Bohu, Frky, vtipy, vtípky, O Somálcích, O Němcích, Vtipy o policajtech, O ženách apod.

Vánoční web - online adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Přičemž stále nemáte nakoupeny dary pro vaše bližní? Potom se podívejte Vánoční web. Tématické články jsou z kategorií vánoční přání, vánoční koledy, vánoční filmy, vánoční dekorace, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční všehochuť, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční zábava, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční dárky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Brno, Papírový vánoční stromek, Windows, Adventní kalendář, Anglicky, Skleněné ozdoby, Betlém, Rumové řezy, Jezulátko, Filmy, Kameňák, Kuba, Vánoční ubrusy, Alkoholový kalendář, Papírové ozdoby, Vánoční stromek, Keramický adventní věnec, Vánoční hvězda, Osvětlení, Obrazovka, Vánoční svíčky, Stromeček, Nový rok, Vosí hnízda, Televize, Vánoční filmy, Vánoce, Omalovánky, Korálky, Adventní trhy, Vinná klobása apod.

Hry pro kluky

Zahrajte si hry pro kluky . Naleznete zde Strategie, Pro dívky, Střílečky, Stolní hry a deskovky, Oddechové, Sportovní, Závodní, Vánoční online hry, Klasické, Bojové online gamesy, Hry na vaření a smažení, parkování - parkovačky, Onlinovky pro dva hráče, Logické, Velikonoční hry a podobně.

Poznáte vlajky český měst a obcí? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá ostravská vlajka, pardubická vlajka nebo vlajka Liberce?

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Klíčová slova: F, pro děti, Prapory regionů a království, Pizza, ingredience, druhy, recepty, V, Vánoční web, Ilustrační obrázky, Vlajky měst Kraje Vysočina, zeměpis, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, pro dospělé

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie slavných osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Tématické články patří do kategorií křesťané a svatí, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci, zločinci a vrazi, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, herci a herečky atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Kancléř, Žhavé výstřely, Československo, Orlík, Mim, Angličané, Upálen, Avangard Omsk, Češi, Prezident, Hokejisté, Prezident USA, Básník, Antropolog, Režisér, Trenérka, Komunisté, Producent, Miliardáři, Masový vrah, Američané, AIDS, Herečka, Životopis, Olympijský vítěz, HIV pozitivní, Američan, Nobelova cena, Manýrismus, Vojevůdce, Spisovatel, Kněz, Florida Panthers, Brno, Scénárista, Gymnasté apod.

Tapety na plochu PC - nejlepší obrázky na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Tapety na plochu PC. vhodné pro obrazovka počítače, smartphone, ultrabook, počítač, monitor, phablet, notebook, PC, tablet, mobil, mobilní telefon a pro operační systémy Java ME, Windows 10 Mobile, Windows XP, Windows 2000, macOS, FreeBSD, Android, Mac, BlackBerry OS, Lubuntu, Linux Fedora. Pozadí na PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: motorky, Formule 1, hmyz a pavouci, fantasy, oceán, moře, pláže, free wallpapers, nature - příroda, sportovní a závodní auta, fraktály, armáda, válka, zbraně, Rally, závody aut, zvířata, 3D a digitalní abstraktní tapety, květiny, širokoúhlé Full HD widescreen, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, sportovní wallpapery. Zvolte si z rozměrů 800x1280, 1920x1200, 1152x864, 412x846, 1600x900, 768x1024, 1920x1080 Full HD, 4800x1200, 320x568, 1280x800, 1600x900, 2048x1536, 1440x2560, 1536x2560, 640x480, 2560x1440 atd.

Máte špatnou náladu? Pokud ano, navštivte stránku s vtipy. Klasické vtipy o Somálcích nebo vtipy o Chucku Norrisovi vám náladu určitě zlepší.

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, regionů Francie, rakouských zemí, polských vojvodství, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Máte rádi vtipy? Jestli ano, koukněte se na vtipy o policajtech, vtipy o ženách nebo na klasické vtipy o Pepíčkovi.

World wide web, internet, informace a zábava

Klíčová slova: Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Obrázky na PC, zajímavosti, Online zeměpisné testy zdarma, Slovník pojmů Co je to?, Celebrita Shiri Appleby, Obrázky na PC ke stažení, Slovník pojmů Co je to?, Hry pro kluky, volný čas, Seznam přípon a koncovek souborů, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, Catherine Bell, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Předpověď počasí: Když Pražákům na horách místní horal řekne, že bude bouřka, tak opravdu bude. A je celkem jedno, co na to říká jejich iPhone.

Přijde chlap do hospody, která se jmenuje U dvou teplých. Zajímá ho, proč se to tam tak jmenuje, a tak se zeptá hospodského. „No já ani nevím,” zní odpověď, „ale počkejte chvilku, zeptám se manželky. Karlééé?!”

Televize Prima oznámila, že díky velkému zájmu soutěžících se bude příští díl pořadu Rande naslepo vysílat z Havířova.

Další odkazy:

Coloring book, Adult, children online free
Tým NHL Nashville Predators
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Sexy adult Japanese Anime girls, teens, women
Quiz, Pub quizzes, education, World record, mind sport
Odkazy nejen na naše partnerské weby
Chile
Doporučené internetové odkazy
Americké Chicago
Odkazy na partnerské weby
Sítě pro chytráky
Online kasíno a ruleta
Doporučené odkazy
Celebrita Alyson Hannigan
Omalovánky v USA a jejich použití

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Blahopřání, přání, gratulace a přáníčka:

Originální přání k výročí sňatku
Neobvyklá SMS, MMS básnička k jmeninám
Nejlepší textová přání k narozeninám
Vzorová gratulace výročí svatby
Vtipná báseň k jmeninám pro děti
Nejlepší báseň k jmeninám
Romantická SMS, MMS gratulace k jmeninám
Nejhezčí gratulace k narození miminka
Veselá přání k narozeninám
Zajímavá přáníčka k narozeninám