Zajímavé odkazy, hry, cestování, všeobecné informace

Zde uvádíme seznam webů a odkazy na zajímavé zdroje informací.

PC tapety pro Windows - pozadí na PC ke stažení

Vylepšete si plochu plochu vašeho počítače, tabletu nebo monitoru. Zkuste PC tapety pro Windows. lze použít v phablet, monitor, notebook, počítač, ultrabook, PC, displej, smartphone, obrazovka počítače, mobil, mobilní telefon a pro operační systémy Android, Linux Xubuntu, Windows Server 2012, Slackware, Lubuntu, Microsoft Windows 8, Linux Ubuntu, Windows 10, Apple iOS (iPhone), OSX, Windows NT. Obrázky na PC ke stažení z kategorií 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, motorky, zvířata, nature - příroda, hmyz a pavouci, Rally, závody aut, ptáci, fantasy, velkoměsta a noční život, květiny, fraktály, free wallpapers, sportovní a závodní auta, sportovní wallpapery, flóra, stromy, oceán, moře, pláže. Stahujte v rozlišení 1280x854, 1536x2048, 3200x1200, 2560x2048, 375x812, 800x1280, 1920x1440, 360x720, 4800x1200, 1152x768, 1366x1024, 1600x900, širokoúhlé 1366x768, 1280x720, 640x480, 1600x2560 atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Náš tip, hry, cestování, všeobecné informace

Znáte dobře zákony? Znáte dobře Murphyho zákony? Pokud ne, urychleně navštivte naši partnerskou stránku s vtipy, kde najdete právě i Murphyho zákony.

Databáze osobností Kdo je to?

Hledáte osobnosti, pojmy, termíny, odborné výrazy a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Databáze osobností Kdo je to?. Vybrat můžete desítek kategorií jako záliby a hobby, profese a zaměstnání, státní správa, nadpřirozené osoby, panovníci, prezidenti, králové a círaři, fikce a fantasy, osobnosti, historie, umělci a umění, politika, sportovci a sportovkyně, přezdívky, psychologie, křesťanství, politici, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky, herectví, herci a herečky, mytologie, národnost, rodinné a příbuzenské vztahy, žurnalisté a novináři, vlastnosti, školství a vzdělávání, Spisovatelé a básníci atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v naší vlasti? Seznam dopravních značek používaných v Česku je rozdělený do kategorií jako značky upravující přednost, příkazové dopravní značky, zahraniční značky, zákazové dopravní značení, informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, dopravní zařízení, výstražné značky, dodatkové tabulky, informativní jiné dopravní značení, neoficiální zábavné značky apod.

Klíčová slova: Seznam vlajek měst České republiky, internet, zajímavosti, cestování, Obrázek Sexy oči, Online testy zdarma, URL, Hry pro nejmenší online, Chicago city, kuriozity, Ilustrační obrázky, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Super online kvízy

Státní vlajky vlajky států světa rozdělených do kategorií. Základní údaje o zemích (počet obyvatel, rozloha, hlavní město, atd.). vlajky některých bývalých států a vlajky významných organizací.

Super online hry zdarma

Běžte na super online hry zdarma Vybírejte z kategorií Akční gamesky, Skákací a hopsací gamesky, Strategické onlinovky, Hannah Montana, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry, Hry s koňmi, Auta a závodní, Karetní hry - solitaire, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, online html5 hry, Adventní, vánoční hry, Oblíkačky, Vaření a smažení, Barbie hry, Puzzle a skládačky, Deskovky, Adventury, Logické hry, Sportovní gamesy apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Síť, hry, cestování, všeobecné informace

Vlajky států světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Vlajky států světa. V této jedinečné sbírce naleznete země jižní Asie, země Severní Ameriky, státy jižní Ameriky, země Afriky, země východní Asie, státy Střední Ameriky, státy Blízkého východu, země střední Asie, evropské země a státy, Antarktidy apod.

Životopisy osobností, českých i zahraničních, současných i historických. Politici, spisovatelé, zpěváci, skladatelé, sportovci atd.

Nenašli jste na těchto stránkách vhodné přání? Potom zkuste partnerskou stránku s mnoha přáními nejen k narozeninám nebo ke svátku ale i k mnoha jiným příležitostem.

Keywords:humor, weby, Biografie slavných osobností, zadarmo, Vlajka Wallis a Futuna, webové stránky, multimédia, hyperlinky, Biografie Kate Winslet, R, Federace USA, A

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: Spolkových zemí Německa, krajů České republiky, království Spojeného království Velké Británie, rakouských zemí, regionů Francie, polských vojvodství atd.

Super online kvízy

Jste-li vášnivý cestovatel, pak zkuste super online kvízy. V této rozsáhlé kolekci naleznete online kvízy a testy, hádaní hlavních měst, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek, Puzzle, skládačky vlajek atd.

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. Tento přehled obsahuje vlajky a informace o několika stech zemí. Vybrat si můžete státy z následujících světadílů: státy Blízkého východu, země Afriky, země Severní Ameriky, země jižní Asie, Antarktidy, evropské země a státy, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, země střední Asie, státy Střední Ameriky apod.

World wide web, internet, hry, cestování, všeobecné informace

Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?. Naleznete zde osobnosti a termíny z následujících kategorií: zločin a právo, fikce a fantasy, křesťanství, hanlivé až sprosté přezdívky, Spisovatelé a básníci, umělci a umění, politika, lékařství, školství a vzdělávání, záliby a hobby, filozofie, mytologie, herectví, herci a herečky, vlastnosti, přezdívky, státní správa, psychologie, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, profese a zaměstnání, panovníci, prezidenti, králové a círaři, nadpřirozené osoby, poruchy, věda, hudba, muzikanti, zpěváci a zpěvačky atd.

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: země EU, měny, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, firmy a společnosti, geocaching, okresy České republiky, úřady a ministerstva, politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, zkratky krajů České republiky, týmy NHL, státy usa, mezinárodní organizace, hudební zkratky apod.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: Full HD tapety ke stažení, Státní vlajky zemí, výukové pomůcky, Fotografie Milla Jovovich, počítače, Online vánoční webzine, Databáze osobností Kdo je to?, Biografie, životopis Winona Ryder, webovky, odkaz, zdroje informací, F

Hry pro nejmenší online

Běžte na hry pro nejmenší online Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Hry pro dva hráče, Skákačky a hopsačky, Závody aut, Strategie, Logické hry, Animace, Postřehové hry, Střílečky, Pro dívky, Stolní a deskové hry, Akční hry, Adventury, Hry pro děti, Bojové hry, Brutální krvavé hry, Relaxační hry a tak dále.

Obrázky zdarma

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky zdarma. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Velikonoce, velikonoční kliparty, symboly, hmyz, nápoje, přístroje, květiny, náboženství, sport, Vánoce a Advent, stavby, mapy, věda, osobnosti a lidé, zvířata, ženy a dívky, dopravní prostředky, auta, hudba, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, láska, zelenina, halloween atd.

Hry pro dívky online

Doporučujeme hry pro dívky online . Naleznete zde Závodní, Logické, Sportovní, Vánoční online hry, parkování - parkovačky, Bojové online gamesy, Stolní hry a deskovky, Střílečky, Strategie, Onlinovky pro dva hráče, Klasické, Velikonoční hry, Karetní, Oddechové, Pro dívky a podobně.

Internet, síť, hry, cestování, všeobecné informace

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Full HD tapety ke stažení - full HD wallpapers na PC

Máme pro Vás tip! Zkuste Full HD tapety ke stažení. jsou vhodná pro mobilní telefon, displej, monitor, phablet, PC, počítač, obrazovka počítače, mobil, smartphone, tablet, ultrabook a pro operační systémy FreeBSD, Linux Mint, Mac, Java ME, Apple iOS (iPhone), Chrome OS, Lubuntu, Windows 2000, Windows 7, SUSE Linux, Red Hat Linux. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou rozdělené kategorií: budovy a stavby, motorky, motocykly, 3D a Abstraktní, zvířata, operační systémy, Windows, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, letadla, noční města, květiny, kytky, dopravní prostředky, vesmír, planety, galaxie, auta, sportovní pozadí, voda a bubliny, moře, oceány, pláže, příroda, krajina, adventní a vánoční tapety, psi a štěňátka, wallpapery. Zvolte si z rozměrů 360x760, 768x1024, Full HD 1080x1920, 1600x1200, 750x1334, 1536x864, 1600x900, 360x640, 1280x800, 1920x1440, 393x786, 1080x1800, širokoúhlé 1366x768, 1920x1200, 2560x1600, 1800x1440 atd.

Rčení, aforismy, přísloví, úsloví, moudra, bonmoty, výroky

Slavné citáty, Rčení, aforismy, přísloví, úsloví, moudra, bonmoty, výroky, z kategorií citáty o smrti, citáty o lásce, citáty o rozumu, moudra o dětech, hlášky o alkoholu, citáty o bohatství, citáty o nenávisti, citáty o neštěstí, citáty o penězích, citáty o bohu, citáty o kráse, citáty o odvaze, citáty o přátelství, citáty o zlu, citáty o smutku, přísloví o naději, citáty o životě, citáty o manželství, citáty o ženách, citáty o dobru od různých známých osobností.

Biografie slavných osobností - biografie známých osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom zkuste Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií zpěváci a zpěvačky, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, umělci a umělkyně, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci, spisovatelé a spisovatelky, režiséři a scénáristé, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, herci a herečky atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Olympiáda, Američané, Diplomat, Gymnasté, Maršál, Žhavé výstřely, Textařka, Český slavík, Charta 77, Novinář, Philadelphia Flyers, Slovák, Hokej, Esejista, Slovenští prezidenti, Washington Capitals, Překladatel, Hudba, Zpěvák, Ministři, Fotograf, Rakousko-Uhersko, Prezidenti, Závodník, Vůdce, Právník, Svatý, Exilový prezident, Komik, KSČ, Trenérka, Teolog, Prezident USA, Olympijský vítěz, Politik, Pittsburgh Penguins apod.

Klíčová slova: info, Hry pro kluky, č, Cestování po Evropě, Vlajky, vlaječky, prapory krajů ČR, Vánoční web, Obrázky zdarma, Natalia Oreiro fotky, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Seznam přípon a koncovek souborů, Stručný encyklopedický slovník

Ilustrační obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrační obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako ženy a dívky, sport, hudba, muži, zelenina, Vánoce a Advent, osobnosti a lidé, zvířata, Velikonoce, velikonoční kliparty, přístroje, halloween, auta, hmyz, dopravní prostředky, rostliny, ovoce, náboženství, láska, věda, květiny, smajlíci a emotikony, symboly, nástroje a přístroje atd.

Přehled přípon a koncovek souborů

Velký Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak přehrát, jak konvertovat, jak importovat, v čem spustit, čím zobrazit, jak spustit, čím prohlížet, jak převést, kterak editovat, v čem upravit, jak otevřít následující typy souborů: komprimace dat, systémové soubory, písma, fonty, grafiku, hudební audio soubory, obrazy disků, konfigurační soubory, šablony dokumentů, zdrojové kódy programovacích jazyků, internet a web, spustitelné soubory, koncovky souborů apod.

Skvělé hry online zdarma

Vyzkoušejte skvělé hry online zdarma. Mj. na webu naleznete Logické, Stolní hry a deskovky, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Sportovní, Akční hry, Relaxační onlinovky, Postřehové, Závodní moto hry a tak podobně.

Kde získat moudrost? Třeba v citátech slavných osobností, na webu naleznete 1000 slavných citátů nejrůznějších osobností z politiky, kultury a sportu.

Federace USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Federace USA. Zde jsou k nalezení vlajky států jako Louisiana, Severní Dakota, Tennessee, Kansas, Colorado, Connecticut, Wisconsin, New Jersey, Virginie, Oklahoma, Mississippi, Nevada, Nové Mexiko, Iowa, Havaj, Jižní Dakota, Georgie, Florida, New York, Nebraska, Texas, Delaware, Indiana, Illinois, Minnesota, Montana atd.

Informace, hry, cestování, všeobecné informace

Klíčová slova: Nejlepší zeměpisné kvízy, Super online kvízy, pro dospělé, PC tapety pro Windows, Přehled vlajek USA, Pozadí na plochu monitoru, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, volný čas, zdarma, doporučujeme, Dopravní značky, Vlajky států světa, Bayern Monachium klub piłkarski, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Nevolnost: Na drátě visí tři netopýři, dva normálně hlavou dolů, ale třetí hlavou nahoru. Jeden z těch hlavou dolů se ptá druhého: "Hele, nevíš co se mu stalo?" "Copak nevidíš, že zvrací?"

Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Češi, rychle pijte, už se začíná stmívat.

Další odkazy:

Wallpapers na plochu
Přání k jmeninám
Odkazy na užitečné webové stránky
Kliparty zadarmo ke stažení
Fernando Torres calciatore spagnolo
Odkazy na zajímavé weby
Plzeňské památky, atrakce a pivo
Odkazy na partnerské weby
Romulus Remus
Tipy na zajímavé weby
Cestovatelské pojmy, termíny, slang
Fotografie Cameron Diaz
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Velikonoční obrázky na plochu PC
Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčka, blahopřání, přání a gratulace:

Veršovaná gratulace k svátku
Jednoduchá přání k narození dítěte
Romantická báseň k svátku pro manžela
Hezká SMS, MMS blahopřání k jmeninám
Vzorová přání k výročí svatby
Romantická textová přání k narozeninám
Obrázková gratulace k svatbě
Veselá přání k svatbě
Netradiční přání k svatbě
Vtipná narozeninový text