Partnerské weby

Vážený návštěvníku, připravili jsme pro Vás řadu zajímavých odkazů na různé informační a zábavní webové stránky.

Vše o Vánocích - online vánoční webzine

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Pak zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční stromeček, materiály ke stažení, jmenovky na dárky k Vánocům, adventní všehochuť, vánoční dekorace, vánoční dárky, vánoční všehochuť, vánoční přání, vánoční koledy, vánoční zábava atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Historické ozdoby, Linecká kolečka, Vánoční prostírání, Třásně, Sám doma, Vánoční světýlka, Text, Václavské náměstí, Hostina, Kapr, Vánoční koledy, Svíčky, Dárky, Nový rok, Santa Claus, Vánoční ubrusy, Film, K Vytisknutí, Obrazovka, Košíčky, Vánoční punč, Striezelmarkt, Osvětlení, Vánoční stromeček, Stromeček, Ostrava, Betlém, Adventní neděle, Husarské knoflíky, Filmy, Umělý vánoční stromek apod.

Pokud sledujete Rally Dakar tak jistě víte, že v kategorii kamionů je jasným lídrem automobilka KAMAZ. Pokud vás navíc baví počítačové hry, je hra Kamaz pro vás jako dělaná!

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Doporučené odkazy

Umíte správně zaparkovat automobil? Pokud si nejste jisti, vyzkoušejte si online hry na Parkování. Například online hru Parking mania nebo Parking evolution.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Staré hry online

Doporučujeme staré hry online . V této rozsáhlé kolekci naleznete Závodní, Strategie, Oddechové, Střílečky, Bojové online gamesy, Karetní, Logické, Sportovní, Velikonoční hry, Onlinovky pro dva hráče, Stolní hry a deskovky, Hry na vaření a smažení, Vánoční online hry, Pro dívky, parkování - parkovačky a podobně.

Klíčová slova: V, Nejlepší online hry zdarma, Hry pro nejmenší online, hyperlinky, A.C. Milan - włoski klub piłkarski, kuriozity, zeměpis, multimédia, Celebrita Ashley Judd, Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, URL, zadarmo

Státní vlajky zemí

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní vlajky zemí. V této jedinečné sbírce naleznete země Afriky, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země východní Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, země jižní Asie, státy Střední Ameriky, země střední Asie apod.

Obrázky na PC ke stažení - wallpapery na tablet

Změňte si obrázek na ploše vaší obrazovky. Obrázky na PC ke stažení. můžete využít v notebook, tablet, obrazovka počítače, ultrabook, PC, monitor, počítač, phablet, mobilní telefon, smartphone, displej a pro operační systémy macOS, Red Hat Linux, Windows 7, Windows 10, Windows 95, Lubuntu, BlackBerry OS, Mac, Windows Server 2012, Linux Ubuntu, Java ME. Wallpapers na PC z kategorií Rally, závody aut, oceán, moře, pláže, ptáci, zvířata, Formule 1, nature - příroda, hmyz a pavouci, fantasy, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, motorky, fraktály, 3D a digitalní abstraktní tapety, free wallpapers, flóra, stromy, květiny, sportovní wallpapery, tenisté a tenistky. Dostupné rozměry 1920x1440, 360x760, 1280x800, 800x600, 1366x768, 1280x960, 1152x864, 750x1334, 1080x1800, 1024x600, 1152x768, 1440x960, 360x640, 2048x1080, 1152x1920, 1280x854 atd.

Online hry zdarma bez registrace nebo instalace

Jste-li milovník PC her, pak zkuste online hry zdarma bez registrace nebo instalace. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Stolní hry a deskovky, Sportovní, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Akční hry, Relaxační onlinovky, Strategie, strategické hry, Logické, Karetní hry a tak podobně.

World wide web, internet

Vlajky měst České republiky

Nevíte jak vypadají vlajky našich největších měst? Pak zkuste Vlajky měst České republiky. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Středočeský kraj, Jihomoravský kraj, Královéhradecký kraj, Karlovarský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Moravskoslezský kraj, Liberecký kraj, Plzeňský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Zlínský kraj apod.

Víte, co je to Instagram, widget nebo sandbox?

Online životopisy, biografie - biografie známých osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Potom se podívejte Online životopisy, biografie. Tématické články patří do kategorií spisovatelé a spisovatelky, významné osobnosti, podnikatelé a obchodníci, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, herci a herečky, zločinci a vrazi, sportovci a sportovkyně, zpěváci a zpěvačky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Protektorát, Architekt, Francouz, Československo, Philadelphia Flyers, Právník, Masový vrah, Olympiáda, New York Rangers, Historik, Rakousko-Uhersko, Čeští králové, HIV pozitivní, Teolog, Žhavé výstřely, Herec, Kladno, Vůdce, New Jersey Devils, Němci, Hokejisté, Textař, Prezidenti USA, Náboženství, Producent, Skladatel, Ministr zahraničí, Trest smrti, Dramatik, Egypt, Pittsburgh Penguins, Vládce, Habsburkové, Američan, Zpěvák, Máj apod.

Keywords:webové stránky, V, Tapety na PC zdarma ke stažení, zajímavosti, Lindsay Lohan fotky, výukové pomůcky, humor, doporučujeme, Obrázek Korzet, P, zdroje informací, internetové stránky

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Vlajky států USA

Chcete se dozvědět, jak vypadají vlajky všech států USA? Pak navštivte web stránky Vlajky států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Oregon, Texas, Wisconsin, Severní Dakota, New Jersey, New Hampshire, Jižní Dakota, Montana, Illinois, Nové Mexiko, Alabama, Nebraska, Havaj, Západní Virginie, Florida, Connecticut, Nevada, Jižní Karolína, Wyoming, Kentucky, Maine, Washington, Severní Karolína, Arkansas, Rhode Island, Mississippi atd.

Znáte otáčecí hry, tzv. otáčečky? Jednou z nejlepších her tohoto typu je hra Atlantic Quest, kterou si můžete zahrát zdarma na našem partnerském webu.

Internet, síť

Pro Atom web přináší informace nejen o jaderné energetice a uvádí na pravou míru propagandu ekologických organizací.

Databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v databázi akronymů, zkratek a zkratkových slov. Naleznete zde zkratky z mnoha kategorí, kupříkladu: fyzikální jednotky, mezinárodní organizace, vysokoškolské a akademické tituly, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, politické strany a hnutí, hudební zkratky, internetové domény 1. řádu, geocaching, úřady a ministerstva, měny, obecné zkratky, země EU, firmy a společnosti, mezinárodní organizace, zkratky krajů České republiky apod.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. Mj. na webu naleznete Angličtina, výuka anglického jazyka, cizí jazyky, Chemie - chemické testy a kvízy, online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, testy psaní všemi deseti prsty, Matematické testy, zeměpisné testy a kvízy, výukové pomůcky atd.

Klíčová slova: Kliparty pro Office, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, zábava, Geography and flags, Obrázky na PC ke stažení, Nejlepší školní testy a kvízy, Staré hry online, Kalkata city, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, volný čas, Online životopisy, biografie, pro dospělé

Znáte pojmy jako NFC, Ubuntu nebo Firmware?

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Staré hry online

Zahrajte si staré hry online. Vybírejte z kategorií Akční hry, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Postřehové, Sportovní, Stolní hry a deskovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry, Relaxační onlinovky a tak podobně.

Informace

Tip na výlet! Babiččino údolí v Královéhradeckém kraji poblíž České Skalice.

Full HD pozadí na PC - tapety na PC ke stažení

Dále vám doporučujeme: Full HD pozadí na PC. jsou vhodná pro phablet, tablet, displej, ultrabook, PC, notebook, smartphone, mobil, obrazovka počítače, mobilní telefon, monitor a pro operační systémy Java ME, Mac, Windows 7, BlackBerry OS, Red Hat Linux, Chrome OS, Windows 10, Linux Xubuntu, Linux Mint, Linux Fedora, Windows 10 Mobile. Tapety na PC zdarma ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako auta, motorky, motocykly, noční města, hry a herní wallpapery, Roztomilá zvířátka, rostliny, moře, oceány, pláže, jídlo a nápoje, budovy a stavby, voda a bubliny, Velikonoce - velikonoční tapety, příroda, krajina, hudební tapety, adventní a vánoční tapety, vojenské Army tapety a zbraně, wallpapery, dopravní prostředky, letadla, psi a štěňátka, vesmír, planety, galaxie. Stahujte ve velikostech 1280x1024, 360x760, 768x1024, 1200x1920, 2048x1080, 1600x900, 2560x1440, 375x812, 1440x960, 1152x1920, 1600x2560, 1152x864, 750x1334, 640x480, 1080x1800, 2160x3840 atd.

Nezapomeňte navštívit partnerskou stránku s tapetami na plochu PC. Na výběr máte z stovky kvalitních fotografií ve vysokých rozlišeních.

Doporučujeme vám internetový slovník osobností z řad politiky, podnikání nebo kultury. V tomto lexikonu, který aktuálně obsahuje přes 2000 záznamů získáte vysvětlení mnoha moderních i historických profesí a povolání. Zajímavostí je podrobná kategorie s hanlivými osloveními a nadávkami ve které zjistíte kdo je blbec, idiot, imbecil apod.

Omalovánky a vymalovánky - černobílé obrázky k vybarvení, zadarmo ke stáhnutí a vytistknutí pro děti i dospělé.

Klíčová slova: zdarma, Stručný encyklopedický slovník, info, Charlize Theron, Full HD pozadí na PC, Slovník pojmů Co je to?, Nejlepší online hry zdarma, Slovakia, Croatia, Czechia, pro děti, Vše o Vánocích, Životopisy osobností

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Vzpomeňte si na 80-léta a první počítačové hry. Zkuste si zahrát klasickou hru Arkanoid online.

Online poker - naučte se pravidla pokerových her a přečtěte si tipy jak vyzrát na ruletu.

Víte, že omalovánky jsou perfektní pomůckou pro rozvoj dětí? Pomáhají rozvíjet jemnou motoriku ruky a učí názvy různých objektů. Vemte pastelky, vytiskněte vybrané omalovánky a nechte vaše děti tvořit. Omalovánky k tisku můžete vybírat z mnoha kategorií jako Kytičky, Spojovačky nebo Písmena Abecedy.

Víte, kdo je to chachar? nebo kdo je socka? Nejen tyto hanlivé pojmy naleznete na těchto webových stránkách.

Síť

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, tipy, weby, Staré hry online, Dopravní značení, Omaha Hold’em poker, Americké federální vlajky, Online testy a kvízy zdarma, školství, odkaz, odkazy, Vánoční web, Vtipná přáníčka pro vaše blízké, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Chuck Norris a kobra: Chucka Norrise jednou kousla kobra. Po osmi hodinách krutých bolestí chcípla.

Sakra bouřka, pojď schováme se pod ten smrk …

Prijde clovek do baru v nejvyssim patre mrakodrapu. Vypada to tam slusne, tak si prisedne k pultu, objedna si a da se do reci s chlapikem vedle. "Jsem tu poprve, stoji to tu za to?" "Jo, ja jsem tu furt. Je to tu vazne mimoradné misto." "V cem?" "Vidis tamhleto okno? To treti zleva? Vitr tu narazi na stenu budovy tak zvlastnim zpusobem, ze kdyz vyskocis ven, uletis jenom par metru a hodi te to zpatky." "Ale to prece nejde." Chlapik se misto odpovedi zvedne, otevre okno a vyskoci. A opravdu - uleti sotva deset metru, zastavi se ve vzduchu a proleti oknem zpatky dovnitr. "Je to sranda, mel bys to taky zkusit," rekne a vrati se k baru. Clovek zavaha a pak proskoci otevrenym oknem. Deset metru, dvacet, tricet, padesat... a plac, rozmazne se o chodnik. Barman se nakloni k chlapkovi a utrousi: "Poslys, Supermane, ty kdyz se napijes, ses vazne pekna kurva!"

Další odkazy:

Celebrita Gwen Stefani
Přání ke kulatým a půlkulatým narozeninám
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Philippines
Celebrita Ali Landry
Odkazy na zajímavé weby
Cestování po ČR a Evropě
Naše tipy na zajímavé stránky
Omalovánky k vybarvení
Linky na partnerské weby
Panama
Přáníčka zdarma
Odkazy na užitečné webové stránky
Bacará
Widescreen wallpapers

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Blahopřání, přáníčka, gratulace a přání:

Veršovaná blahopřání k jmeninám
Veršovaná SMS, MMS báseň k jmeninám
Nejkrásnější přání k narození dítěte
Romantická přání k sňatku
Obrázková přáníčka k narození miminka
Netradiční přáníčka k svatbě
Jednoduchá přání k svátku
Netradiční přání k jmeninám
Nejlepší gratulace k svatbě
Vtipná přání k výročí svatby